“Restauracja Kapitalna ! Przyjecia urodzinowe I Nie Tylko !”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.

Restauracja Kapitalna !!!! Pyszne jedzenie !!!
Bardzo obfite porcje !!!!!Super atmosfera !!!!! Rewelacyjna obsluga !!!!

Miejscu idealne do swietowania np, urodzin

Dziękujemy, Anna Wielgosz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo Dziękujemy za opinię :)

W te wakacje po raz kolejny odwiedziłam restaurację Kapitalną w Jastarni i oczywiście sie nie zawiodłam. Dzień rozpoczynaliśmy od pysznego śniadania ( jajka na grzance i bekonie petarda ), a kończyliśmy na przepysznej kolacji. Oprócz pięknego wnętrza, profesjonalnej obsługi należy napisać o daniach, a dokładnie o porcjach, które niestety lub stety są bardzo duże ;). Całe szczęście nam to nie przeszkadzało i futrowaliśmy wszystko z talerza. Za rok znów się meldujemy :)

Dziękujemy, UroczaMeggi

Bardzo Dziękujemy za opinię :)

Ta restauracja to istna perełka kulinarna na mapie Polski wspaniale skomponowane menu z którego chciałoby się spróbować wszystkiego , każde danie podane elegancko i smacznie . Miejsce z klimatem do którego chce się wracać Polecam baaaardzo o każdej porze dnia , a także na imprezy okolicznościowe ❤️ Wszystko na najwyższym poziomie , brawo !!!

Dziękujemy, agnesm837

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest przepyszne! To nie podlega dyskusji. Wszystko co zamówiliśmy ze znajomymi było na najwyższym poziomie. Ale czy nawet najlepsze danie nadal smakuje przy tak fatalnej obsłudze? Rozumiem, że koniec sezonu i kelnerzy mogli zgubić już pokłady swojego entuzjazmu, rozumiem zmęczenie przy pełnej restauracji i imprezie zamkniętej na piętrze, rozumiem nawet, że każdy może mieć zły dzień. Mimo wszystko pasywno agresywna postawa kelnerki jest nie do przyjęcia! Pani była cały czas niezadowolona, odburkiwala nam, nieuchwytna gdy chcieliśmy coś dodatkowo zamówić. Gdy zwróciłyśmy się z prośbą do innego kelnera nawet nas nie wysłuchaj tylko rzucił w przelocie "to do koleżanki". Nawet o rachunek trzeba było się "doprosić" bo obsługa kompletnie nie interesowała się gośćmi. Przykro! Tym bardziej że restauracja na potencjał żeby było przepięknie!

1  Dziękujemy, Magda G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się że smakowało....Wyrażenie " Wszystko co zamówiliśmy ze znajomymi było na najwyższym poziomie" , mile nagradza nasz trud. Przepraszamy jeżeli nasza kelnerka nie była w stanie spełnić Państwa oczekiwań. Być może tzw. gorszy dzień, być może rzeczywiście zmęczenie ponieważ mamy kilka absencji chorobowych. Proszę wierzyć że większość czasu nasza obsługa staje na wysokości zadania, za ten incydent jeszcze raz przepraszamy... I prosimy o mniejszy wymiar kary o choć jedną gwiazdkę więcej :) Pozdrawiamy

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa :) polecam jednak zdecydować się na dwa dania, bo porcje do specjalnie dużych nie należą ;)

Dziękujemy, mimikb2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i też zapraszamy na pełen posiłek z przystawką i deserem :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!