“Pycha! ”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa :) polecam jednak zdecydować się na dwa dania, bo porcje do specjalnie dużych nie należą ;)

Dziękujemy, mimikb2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i też zapraszamy na pełen posiłek z przystawką i deserem :)

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć, przepyszne śniadania urozmaicone. Na pewno wpadniemy jeszcze na obiad. Polecam gorąco!

Dziękujemy, mateuszb888
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i oczywiście zapraszamy na obiad i kolację :)

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja! Łosoś na fasolce szparagowej rozpływa się w ustach. Czerwone wino świetne na zimno i w postaci grzańca. Miła obsługa, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom. Dziękuję i polecam!

Dziękujemy, 107robin

Bardzo dziękujemy i zapraszamy na pozostałe nasze dania :)

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce pretendujace - obok Werandy - do lokalu z wyższej półki. Menu ciekawie skomponowane, znajdzie się kilka ciekawych pozycji także dla wegetarian. Padło tym razem na zupę rybna - bulionowa, z gotowanymi warzywami i kilkoma kawałkami ryb, mało wyrazista smakowo. Druga połowa zamówiła krem z buraków - tu było znacznie lepiej. Aksamitnie, słodkawo-pieprznie, z kozim serem. I jeszcze dorsz z warzywami. Ciekawie, bo niezbyt banalnie. Warzywa dobrze doprawione, filet małych rozmiarów, delikatny, ale z chrupiaca skórka.

Dziękujemy, danielekc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinię. Mamy 2 zupy oparte na morzu. Jest jeszcze pikantna z owocami morza, dla tych którzy wolą smaki ostrzejsze. Dlatego też rybna jest łagodna. I tak naprawdę do niczego nie pretendujemy :). Pozdrawiamy życzymy miłego urlopu.

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dzisiaj Waszą restaurację 2 razy. Rano na śniadanie zamówiliśmy zestaw z jajecznica, wszystko było smaczne, poza bardzo małymi i dosyć twardymi buleczkami. Kelnerka była miła, szybko nas obsługiwała, było okej. Niestety druga wizyta to koszmar.. Wyszliśmy tak zmęczeni po godzinnym pobycie, jak nigdy z żadnej knajpy. BACHORY biegają wszędzie, nikt na to nie reaguje!! Jedzenie bardzo dobre, ale brakowało trochę soli i pieprzu. Musiałam chodzić i prosić o przyprawy, w końcu kelnerka n podała solniczkę, ale okazało się, że jest zepsuta... danie styglo a ja biegalam za kelnerka!! Ludzie co to za poziom, kiedy kelner nie dba o podstawy?! Slabiutko. Jedzenie naprawdę dobre, ale nie radzicie sobie kiedy jest duży ruch. Gdzieś tam w odmetach restauracji widziałam prawdopodobnie managera knajpy, chodził w szortach plażowych? Może czas pomoc obsługiwać skoro załoga sobie nie radzi?

Odpowiedź dla właściciela : BUCOWATOSC W ODPOWIEDZI DO KLIENTA!!! Posiadanie dzieci nie zmienia faktu, że przyszłam do restauracji a nie na plac zabaw!!!!!!! Szok, straciliscie właśnie klientów. NIE POLECAM!!!

3  Dziękujemy, KlaudiaKo-St

Szanowna Pani,
Rozpisała się już Pani na google. Odpiszemy więc krótka. Skoro obsługa miła i szybka. Skoro jedzenie bardzo dobre jak Pani pisze.to arogancją jest przydzielanie nam opinii 1* z uwagi na biegające "DZIECI" Szanowna Pani a nie "BACHORY" jak Pani piszę. I kto ma nam pomóc obsługiwać jak Pani sugeruje ??? Zgłasza się Pani do pracy ?. Nadto nasza restauracja ma 5 stref. I tylko w jednej w ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci. Wystarczyło POMYŚLEĆ i usiąść na tarasie dolnym lub górnym gdzie najczęściej żadnych dzieci nie ma. Ale to rzeczywiście trzeba pomyśleć zamiast wypisywać. W opinii 95% naszych klientów jest inaczej. I poza Pani przesadzoną, niegrzeczną i złośliwie dogryzającą opinią dalej będziemy restauracją przyjazną dzieciom i zwierzętom pomimo że czasami wiąże się to z małymi niedogodnościami. I po raz pierwszy z uwagi na chamstwo i zarzucanie mi bucowatości pozwolę sobie tak odpisać do gościa restauracji. Skoro bardzo duże rozczarowanie - to mam nadzieję że już nigdy nas Pani nie odwiedzi !!!.

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!