“Bardzo duże rozczarowanie!!!!”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dzisiaj Waszą restaurację 2 razy. Rano na śniadanie zamówiliśmy zestaw z jajecznica, wszystko było smaczne, poza bardzo małymi i dosyć twardymi buleczkami. Kelnerka była miła, szybko nas obsługiwała, było okej. Niestety druga wizyta to koszmar.. Wyszliśmy tak zmęczeni po godzinnym pobycie, jak nigdy z żadnej knajpy. BACHORY biegają wszędzie, nikt na to nie reaguje!! Jedzenie bardzo dobre, ale brakowało trochę soli i pieprzu. Musiałam chodzić i prosić o przyprawy, w końcu kelnerka n podała solniczkę, ale okazało się, że jest zepsuta... danie styglo a ja biegalam za kelnerka!! Ludzie co to za poziom, kiedy kelner nie dba o podstawy?! Slabiutko. Jedzenie naprawdę dobre, ale nie radzicie sobie kiedy jest duży ruch. Gdzieś tam w odmetach restauracji widziałam prawdopodobnie managera knajpy, chodził w szortach plażowych? Może czas pomoc obsługiwać skoro załoga sobie nie radzi?

Odpowiedź dla właściciela : BUCOWATOSC W ODPOWIEDZI DO KLIENTA!!! Posiadanie dzieci nie zmienia faktu, że przyszłam do restauracji a nie na plac zabaw!!!!!!! Szok, straciliscie właśnie klientów. NIE POLECAM!!!

3  Dziękujemy, KlaudiaKo-St
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowna Pani,
Rozpisała się już Pani na google. Odpiszemy więc krótka. Skoro obsługa miła i szybka. Skoro jedzenie bardzo dobre jak Pani pisze.to arogancją jest przydzielanie nam opinii 1* z uwagi na biegające "DZIECI" Szanowna Pani a nie "BACHORY" jak Pani piszę. I kto ma nam pomóc obsługiwać jak Pani sugeruje ??? Zgłasza się Pani do pracy ?. Nadto nasza restauracja ma 5 stref. I tylko w jednej w ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci. Wystarczyło POMYŚLEĆ i usiąść na tarasie dolnym lub górnym gdzie najczęściej żadnych dzieci nie ma. Ale to rzeczywiście trzeba pomyśleć zamiast wypisywać. W opinii 95% naszych klientów jest inaczej. I poza Pani przesadzoną, niegrzeczną i złośliwie dogryzającą opinią dalej będziemy restauracją przyjazną dzieciom i zwierzętom pomimo że czasami wiąże się to z małymi niedogodnościami. I po raz pierwszy z uwagi na chamstwo i zarzucanie mi bucowatości pozwolę sobie tak odpisać do gościa restauracji. Skoro bardzo duże rozczarowanie - to mam nadzieję że już nigdy nas Pani nie odwiedzi !!!.

Zrecenzowano 2 września 2019

Aż szkoda, ze na koniec pobytu odkryliśmy to miejsce. Dania przyrządzone z myślą o smaku i jakości.
Dodatkowo cenna informacja dla rodziców: restauracja udostępnia Plac zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, anna k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję i zapraszamy częściej :)

Zrecenzowano 1 września 2019

W Jastarni jesteśmy co sezon, za każdym razem wchodzimy do tej knajpy i wychodzimy bo coś nam nie pasuje. Tym razem weszliśmy i w końcu zamówiliśmy. Pierwsze wrażenie było słuszne. Jedzenie podane ładnie ale bardzo marnej jakości. O tej porze roku - blady pomidor bez smaku...
Jajka sadzone podane na łososiu z lodówki i sałacie bez sosu - od razu zimne.
Ceny zawrotne, nieadekwatne do jakości.

1  Dziękujemy, Igaluv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowna Igaluv. Przykro nam że nie zaspokoiliśmy Państwa oczekiwań. Cóż na szczęcie 95% naszych gości uważa inaczej. :) Pozdrawiamy i życzymy miłego urlopu.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rzeczywiście, Kapitalna świetnie karmi. Smaki klasyczne w wydaniu autorskim, ryby podane bardzo ciekawie, może tylko ciut za mało słone. Polecam!

Dziękujemy, dybalach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Rzeczywiście dbając o nadciśnienie naszych klientów nie używamy za dużo soli , bo też smaki są tu indywidualnie zmienne. A zawsze łatwiej użyć solniczki i dosolić . Życzymy miłego urlopu.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry łosoś oraz naleśniki z menu dla dzieci- Syn powiedział, że w skali od 1 do 6 daje 10! :)

Dziękujemy, Sylwia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo... Syn się zna :) Zapraszamy ponownie :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!