“Nic specjalnego”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.
Zrecenzowano 1 września 2019

W Jastarni jesteśmy co sezon, za każdym razem wchodzimy do tej knajpy i wychodzimy bo coś nam nie pasuje. Tym razem weszliśmy i w końcu zamówiliśmy. Pierwsze wrażenie było słuszne. Jedzenie podane ładnie ale bardzo marnej jakości. O tej porze roku - blady pomidor bez smaku...
Jajka sadzone podane na łososiu z lodówki i sałacie bez sosu - od razu zimne.
Ceny zawrotne, nieadekwatne do jakości.

1  Dziękujemy, Igaluv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowna Igaluv. Przykro nam że nie zaspokoiliśmy Państwa oczekiwań. Cóż na szczęcie 95% naszych gości uważa inaczej. :) Pozdrawiamy i życzymy miłego urlopu.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rzeczywiście, Kapitalna świetnie karmi. Smaki klasyczne w wydaniu autorskim, ryby podane bardzo ciekawie, może tylko ciut za mało słone. Polecam!

Dziękujemy, dybalach
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Rzeczywiście dbając o nadciśnienie naszych klientów nie używamy za dużo soli , bo też smaki są tu indywidualnie zmienne. A zawsze łatwiej użyć solniczki i dosolić . Życzymy miłego urlopu.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry łosoś oraz naleśniki z menu dla dzieci- Syn powiedział, że w skali od 1 do 6 daje 10! :)

Dziękujemy, Sylwia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo... Syn się zna :) Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skusiliśmy się z żoną po przeczytaniu komentarzy. Sugestie nie kłamały. Lokal bardzo przyjemny i elegancki. Obsługa miła i sprawna, choć dostaliśmy chłodnik przed napojami. Ja zamówiłem, znakomite jak sie okazało, mule w sosie chardonne. Żona okonia morskiego. Chodnik super, brakowało tylko trochę pieprzu ( w zupie jak i na stole). Do muli brakowało dodatkowej serwetki do rak. Sam smak zarąbisty. Rybka żony znakomita, przyprawiona w punkt. Doskonale komponowała się z batatami. Porcje sycące.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Dziękujemy, KuRcZaKjaS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy , drobne mankamenty postaramy się usunąć. Serdecznie zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam lemoniadę oraz kawę mrożoną, ale również śniadaniowe naleśniki i zapiekany kozi ser - przepyszne

Dziękujemy, ola_6601
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!