“Pyszne jedzonko i napoje ”
Kapitalna — recenzja

Kapitalna
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Kapitalna to nowa restauracja, utrzymana w ciepłym rodzinnym klimacie, oferująca najwyższej jakości kuchnię śródziemnomorską i polską. Doskonałe, desery, wyśmienita pizza z pieca opalanego drewnem, cześć klubowa, bezpieczny ogród i plac zabaw dla dzieci to cześć tylko naszych zalet. To jednocześnie doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne, okazjonalne w tym wesela i komunie. 220 miejsc siedzących, ciekawie zlokalizowanych na tarasach, w ogrodzie i 2 salach restauracji wraz z częścią klubową jest do Państwa dyspozycji. Używamy tylko oryginalnych produktów, świeżych od sprawdzonych renomowanych dostawców w kraju i z zagranicy. Śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi a może wieczorny drink przy muzyce na żywo ? Czekamy na was.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam lemoniadę oraz kawę mrożoną, ale również śniadaniowe naleśniki i zapiekany kozi ser - przepyszne

Dziękujemy, ola_6601
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kapitalna, to helska perła. Szlachetna kuchnia, świetna obsługa i wyjątkowa atmosfera... Rewelacyjna kuchnia, pyszna i wyśmienicie podana. Polecam stek z polędwicy wołowej jest przepyszny, owoce morza są obłędne, smakują wyjątkowo. To był najlepszy wieczór spędzony w Jastarni. Polecam.

Dziękujemy, narrator
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię :) Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna i zadbana restauracja. Klimatyczne wnętrze. Urządzone z dbałością i smakiem.
Pyszne jedzenie.
Już czytając menu chce się mieć jedzenie na talerzu.
Desery wyglądały obłędnie.
Przemiła i profesjonalna obsługa.
Szukając pysznego miejsca, polecamy Kapitalna.
Miejsce przyjazne dzieciom, nawet tym najmniejszym w wozku.

Dziękujemy, agnieszka_jan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy jak najczęściej :)

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Po 3 wizytach mogę śmiało stwierdzić, że to jedna z 2 knajp wartych odwiedzenia w Jastarni. Ceny raczej normalne jak na restauracje. Obsługa profesjonalna. Pyszna pizza na styl neapolitański. Kaczka wyborna!

Przyjemny wystrój a na tyle restauracji spory ogródek z miejscem dla dzieci.

Edit: po przeczytaniu najnowszych opinii nie mogę powstrzymać się od komentarza.
Kaczka tam jest kapitalna! Jak komuś nie smakowała to musiał mieć wyjątkowego pecha. Jedliśmy 3 razy w ten weekend.
Jak ktoś wypił tylko kawę i ocenia, że wg niego nie ma co zjeść to przykre... radzę najpierw spróbować. Ludzie się starają a takimi lekkomyślnym komentarzami odbieracie klientów jedynej przyzwoitej knajpie w okolicy. Gastronomia na wybrzeżu brodzi po dnie a tutaj miłe zaskoczenie.

Co do małego wyboru pizzy - tak, jest ich tylko kilka i to bardzo dobrze. Rozumiem, że komuś brakuje farmerskiej albo „bolognese” jak w pizzeriach na telefon ale Włosi takich papek nie jadają.

Dziękujemy, JackTheNerd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za doskonałą i wnikliwą recenzję... i jesteśmy pełni uznania dla Pana komentarza... Cóż nasza kaczka jest robiona metodą sois vide gotowania w próżni aby zatrzymać wszystkie soki w mięsie. Niektórym może się wydawać niedopieczona.... ale nie o to w tym chodzi. Co do pizzy w pełni dziękujemy za trafną ocenę. Rzeczywiście staramy się serwować pizzę na sposób neapolitański... tam nie ma wiejskiej, farmerskiem, z kiełbasą czy innych... i sosów oprócz oliwy też nie ma :). Zapraszamy jak najczęściej. Jeśli lubi Pan potrawy sois vide polecamy jeszcze naszego kurczaka.... Lub z mięs tradycyjnych nigdy nie wstydzimy się steka. Miłego urlopu.;

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie warte każdej złotówki. Obsługa nienaganna. Polecam zupę krem pomidorów i mule w sosie z chardonnay - bajka! Najlepsze mule jakie udało nam się zjeść w Jastarni.

Dziękujemy, Kamiska88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WojciechK1416, Właściciel, KapitalnaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Bardzo Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Kapitalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kapitalna? Podziel się wrażeniami!