“koniec sphinxa”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 35 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 6 września 2019

Kiedyś postanowiłem że już nigdy tej sieci nie odwiedzę , ale jednak błąd ten popełniłem raz jeszcze w Jastarni. Jedzenie- porażka, "duże porcje" w skali mikro z cenami makro, ale najgorsze że nawet te porcje były trudne do konsumpcji ze wzgędu na swoją jakość (temp. poniżej pokojowej) polecam zabrać ze sobą turystyczną butlę z palnikiem. Tak wygląda dno.

Dziękujemy, Pebe5

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne koryto!! Kelner Pan Kleks najlepszy!! Zrobili nam nawet drinki na zamówienie. Dawno się tak nie nakorycilismy:)

Dziękujemy, waynegretzky o
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedzenie wyśmienite, ale porcja frytek stekowych jak kot napłakał. Zamowilismy 2 obiady i jedna osoba miała mało frytek A druga osoba polowe z tego. Duże rozczarowanie mimo największej jakości. Wyszliśmy bardzo głodni. Kiedyś było szczodrzej.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 16 października 2018

Wspaniałe widoki: molo, Zatoka Pucka i niebo. Siedzieliśmy na terasie na pięterku. Szklane parawany osłaniają od wiatru. Na zziębniętych oczekują koce. Byliśmy na kawie. Dobra lecz niczym nie wyróżniająca się. Tutaj chyba nie menu, a lokalizacja będzie miała moc przyciągania gości.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, B-i-R-1984
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Widok na molo i zatokę. Miejsce gdzie można się ogrzać w wietrzne dni. Klasyczne menu tej sieci restauracji. Nie trzeba czekać długo na jedzenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mjobczynska

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!