“Koryto”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 35 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne koryto!! Kelner Pan Kleks najlepszy!! Zrobili nam nawet drinki na zamówienie. Dawno się tak nie nakorycilismy:)

Dziękujemy, waynegretzky o

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedzenie wyśmienite, ale porcja frytek stekowych jak kot napłakał. Zamowilismy 2 obiady i jedna osoba miała mało frytek A druga osoba polowe z tego. Duże rozczarowanie mimo największej jakości. Wyszliśmy bardzo głodni. Kiedyś było szczodrzej.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano 16 października 2018

Wspaniałe widoki: molo, Zatoka Pucka i niebo. Siedzieliśmy na terasie na pięterku. Szklane parawany osłaniają od wiatru. Na zziębniętych oczekują koce. Byliśmy na kawie. Dobra lecz niczym nie wyróżniająca się. Tutaj chyba nie menu, a lokalizacja będzie miała moc przyciągania gości.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, B-i-R-1984
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Widok na molo i zatokę. Miejsce gdzie można się ogrzać w wietrzne dni. Klasyczne menu tej sieci restauracji. Nie trzeba czekać długo na jedzenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mjobczynska
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na napoje przy prawie pustej restauracji. Obsługa która nie potrafi powiedzieć „Dzień dobry”. Długie oczekiwanie na kelnera przy zamówieniu. Plus to świeże przyzwoite jedzenie oraz bardzo przyjemny widok i lokalizacja.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, rafixen

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!