“Przyzwoite miejsce”
Capuccino Cafe — recenzja

Capuccino Cafe
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)

Pyszna beza i względnie dobra kawa. Dużym minusem brak mleka bez laktozy mimo, że znajduje się w karcie. Wystrój przeciętny, obsługa miła.

Dziękujemy, izabella263

Czerwiec 2019. Trip Advisor doprowadził do tego miejsca w drodze na Hel. Bardzo polecam! Fajny wystrój, stoliki również na zewnątrz, miła obsługa. Polecam przede wszystkim bezę! Wiele rodzajów do wyboru, wszystkie pyszne. Lody fantastyczne, szczególnie czekoladowe, już dawno takich nie jadłem. Do smaku oczywiście kawa, ta również ok. Słowem, jak na coś słodkiego, to z pewnością tu.

Dziękujemy, kowal_wa
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cytrynowa beza pyszna, choć krem lekko ciężki. Beza z owocami leśnymi zdecydowanie lepsza, z super bitą śmietaną. Kawa pierwsza klasa :)

Dziękujemy, mimikb2019
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Legendarna beza w Capuccino jak zawsze zachwyca. Najlepsza z borówkami i malinami, podawana z sosem truskawkowym. Ciasto marchewkowe również bez zastrzerzeń. Z orzechami, aksamitnym kremem, odpowiednio kwaskowate i równoważnie słodkie. Słabym ogniwem jest kawa, poprawna, ale jakość ziaren i sposób parzenia mogłyby być lepsze. Warto byłoby także pomyśleć o wystroju. Niemniej jednak - koniecznie trzeba odwiedzić!

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam zawsze będąc w Jastarni to punkt o którym marzymy cały rokmusicie spróbować ! Kawa cudowna , koktajle lody mniam ....

Dziękujemy, marzenab783

Capuccino Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Capuccino Cafe? Podziel się wrażeniami!