Jastarnia
Przejażdżka we dwoje

Fajnie że jest , mijać się z innymi osobami na wysokości Jastarnia- Jurata bywa kłopotliwe Dla osób... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
812marekj
Szczyrk, Polska
Kiedy nie ma pogody na plażowanie, warto się wybrać ma rowery

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019
tomaszhasiuk
Żary, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Moja wizyta po roku zakończyła się rozczarowaniem, ścieżka rowerowa nie została przedłużona ani o kawałek, z Juraty nadal jedziemy leśnym duktem na Hel lub zniszczonymi betonowo-kamienistymi odcinkami:(
Odcinek Jastarnia-Władek jest do przyjęcia, pomimo, że zbudowana jest kostki i z roku na rok w coraz gorszym stanie (dziury, korzenie, nierówności..).

1  Dziękujemy, MarekBik
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Ta droga rowerowa to porażka. W Kuźnicy nie ma osobnej ścieżki dla rowerów i osobnej dla pieszych. Niektorzy rowerzysci jeżdżą bez zachowania należytej ostrożności. 19 sierpnia po południu zostałam bardzo mocno uderzona w łokieć kierownicą roweru jadącego za mną. Pan w kraciastej koszuli nawet nie zatrzymał się , by zapytać , czy mnie boli. Mam RZS, więc każde takie uderzenie to dodatkowe cierpienie przez kilka tygodni. Sama jestem zapaloną rowerzystką i apeluję do rowerzystów o kulturę i rozsądek.

4  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Juraty z Jastarni droga rowerowa przygotowana super potem już za Juratą tylko leśna, kamienie trochę ostre,górki i doliny lepszy rower górski, na Hel dobry kawał drogi ok. 18km, dla dzieci nie polecam

2  Dziękujemy, JessikaSide
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ścieżka aż na sam Hel, bezpieczna bo nie trzeba jeździć po ulicach. Np. z Jastarni na Hel jedzie się lasem specjalnie wydzielana trasą, są lekkie przewyższenia, ale da radę podjechać nawet z przyczepką i dwójką dzieci

1  Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Droga ciekawa pod kątem zróżnicowania terenu. Jechaliśmy z żoną od Jastarni na Hel. Niestety urok tej ścieżki psuje występujący w wielu miejscach stary, popękany beton na którym mocno podbija rower. Jechałem rowerem z 1,5 rocznym dzieckiem i musiałem pchać rower po tych odcinkach, bo istniało ryzyko poobijania głowy na tych wybojach. Ktoś mógłby zainteresować się fą ścieżką i po prostu nasypać tłucznia jak to jest zrobione na sporej długości tej ścieżki.

3  Dziękujemy, tomaszhasiuk