“Najlepsza rybka!”
Smazalnia Ryb Kaper — recenzja

Smazalnia Ryb Kaper
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 7 września 2019

Niewielka smażalnia, ale ryba rewelacja. Testowaliśmy różne smażalnie w Jastarni, tu nam zawsze smakowało najbardziej, soczysta rybka, lekka, dobra panierka, frytki na świeżym oleju. Można usiąść w wewnętrznym ogródku.

Dziękujemy, Pit W

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mały bar , ale z bardzo dobrymi rybami . Bez nadmiaru panierki , doskonale usmażone ( nieprzesuszone ) .Polecam także przystawki , szczególnie tatara ze śledzia . Przemili właściciele .

Dziękujemy, ewik1970
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

trudno oczekiwać, aby sezonowa smażalnia miała poziom Michelin.

Ryby są tu smaczne, bez nadmiaru panierki, dorsz jest mięsisty.

Mają niezłe zupy ( choć wolę żurek od pomidorowe). Najlepsza to zupa rybna.
Generalnie polecam !

1  Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie wygląda zachecajaco. Nie ma żadnej toalety. Poszłam tam, ponieważ opinie były bardzo dobre. Po wyjściu z baru zastanawiam się, kto je pisal. Po pierwsze bardzo drogo jak na takie warunkie. Zupa rybna fatalna, za ostra, zbyt dużo curry. Dorsz średni, panierka z mąki, niedoprawiony. Żurek bez szalu. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny się nie zawiedliśmy. Jedzenie jak zwykle pyszneobsługa jak zwykle przemiłaceny baaaardzo przystępneBrawo Kaper! I do zobaczenia wkrótce

Dziękujemy, ma_gosiap250

Smazalnia Ryb Kaper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb Kaper? Podziel się wrażeniami!