“Niepozorna knajpka”
Smazalnia Poklad — recenzja

Smazalnia Poklad
Nr 25 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)

Przepyszna zupa rybna! Mnóstwo kawałków ryb, po prostu wspaniała. Poza tym, najlepsze placki ziemniaczane jakie jadłam poza domem ;) gorąco polecam!

Dziękujemy, niteczqa

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tania i bardzo dobra ryba. Ciut mało doprawiona ale i tak super miękki i delikatny filet z frytkami.

Dziękujemy, pynci
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Rewelacyjne jedzonko. Bardzo duże porcje, nawet najwiekszy głodomor jest w stanie się najeść. Kolejna zaleta to taka że bardzo szybko podane. Obsługa

Dziękujemy, Monisia35
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Bardzo dobra smażalnia, pozytywnie nas zaskoczyła. Ryby mega smaczne, świeże, soczyste i dobrze przyrządzone. Właściciel bardzo miły. Miejsce godne polecenia!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, PabloK800
Zrecenzowano 4 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Wczoraj odwiedziliśmy to miejsce po kilkuletniej przerwie i oczywiście było warto.
Rybki pyszne, świeżutkie. Wystrój kanapki bardzo sympatyczny. Również Pan za barem przemiły. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, gojka

Smazalnia Poklad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Poklad? Podziel się wrażeniami!