“Wędzarnia bez wędzonych ryb”

Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok
Nr 27 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do jedzenia tylko ryby smażone. Na pytanie o ciepłe wędzone ryby Pani obrażona odburka. Twierdzi też, że w okolicy nigdzie takich nie można zjeść. Obsługa niemiła

1  Dziękujemy, addtictedtotravel

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna miejscówka na rodzinny posiłek. Bogate menu, przystępne ceny, zapewnione miejsce do zabawy dla najmłodszych. A co najistotniejsze świetnie przygotowana ryba, w moim przypadku karmazyn. Polecam

Dziękujemy, xgrigorij
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Cenię to miejsce, bo klasyczny śledź w oleju (płaty) jest tam najlepszy na całym Półwyspie. Serio. Nie wiem jak to robią, ale to śledź ideał i wielu znajomych to potwierdza. Generalnie zimny bufet rybny to ocena 4/5. Lubię Reboka, bo... jest na uboczu i nie przeszkadza tam tłum, krzyki, wycie dzieci oraz dźwięki automatów (czyli norma przy głównej ulicy). Ryby smażone zawsze świeże, ale można się przyczepić do panierki (old school). Dużo miejsca zarówno w ogródku, jak i pod dachem. Dogodnie dla rowerzystów, gości z psami czy dziećmi (placyk zabaw). Rzut beretem od portu. Dobry lokal bez zadęcia, wesoła i życzliwa obsługa, ma swój klimat.

Dziękujemy, Albert S
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za dwa dorsze smażone w zestawie (z frytkami i surowka) zapłaciliśmy 66zl. Ryba bardzo dobra i świeża, czas oczekiwania około 7minut. Odejmuje jedna gwiazdkę za panierkę, była przeciętna. Mogłoby być bardziej doprawione. Ogólnie wizytę oceniam jako bardzo dobra, polecam.

Dziękujemy, dxlisx
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do smażalni udałem się zachęcony opinią znajomych. Wejście do smażalni prowadzi przez długi korytarz do ogródka z drugiej strony ulicy. Wystrój raczej standardowy. Dania zamawia się przy kasie i płaci przy odbiorze zamówienia. Zamawiając rybę określamy, czy porcja ma być mała czy średnia. Z uwagi na brak flądry zdecydowałem się na średnią porcję trewala nie do końca wiedząc na co się porywam. Zwracajcie uwagę na ważenie ryby. Jeśli nie dopilnujecie obsługa zrobi to razem z dodatkami, czyli kawałkiem pomidora, liściem sałaty i ćwiartką cytryny. Zamówienie otrzymałem po ok. 15 minutach. Chciałbym napisać coś dobrego, więc napiszę o smacznym ogórku małosolnym i dobrych frytkach. Ogromny płat ryby ukryty pod grubą warstwą panierki. Po przekrojeniu wypływa z niego mieszanka wody i tłuszczu. Filet raczej nie należał do świeżych. Był miękki i sflaczały. Na paragonie zamiast trewala została mi wbita panga. Cena i ryba jednak się zgadzały, więc dałem sobie spokój z dociekaniem dlaczego. Podsumowując są w Jastarni lepsze smażalnie, a Rebok w moim mniemaniu nie zasłużył na drugą szansę.

1  Dziękujemy, 950karolk

Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie
Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok? Podziel się wrażeniami!