“Hmmmm”

Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok
Nr 27 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna miejscówka na rodzinny posiłek. Bogate menu, przystępne ceny, zapewnione miejsce do zabawy dla najmłodszych. A co najistotniejsze świetnie przygotowana ryba, w moim przypadku karmazyn. Polecam

Dziękujemy, xgrigorij

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Cenię to miejsce, bo klasyczny śledź w oleju (płaty) jest tam najlepszy na całym Półwyspie. Serio. Nie wiem jak to robią, ale to śledź ideał i wielu znajomych to potwierdza. Generalnie zimny bufet rybny to ocena 4/5. Lubię Reboka, bo... jest na uboczu i nie przeszkadza tam tłum, krzyki, wycie dzieci oraz dźwięki automatów (czyli norma przy głównej ulicy). Ryby smażone zawsze świeże, ale można się przyczepić do panierki (old school). Dużo miejsca zarówno w ogródku, jak i pod dachem. Dogodnie dla rowerzystów, gości z psami czy dziećmi (placyk zabaw). Rzut beretem od portu. Dobry lokal bez zadęcia, wesoła i życzliwa obsługa, ma swój klimat.

Dziękujemy, Albert S
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za dwa dorsze smażone w zestawie (z frytkami i surowka) zapłaciliśmy 66zl. Ryba bardzo dobra i świeża, czas oczekiwania około 7minut. Odejmuje jedna gwiazdkę za panierkę, była przeciętna. Mogłoby być bardziej doprawione. Ogólnie wizytę oceniam jako bardzo dobra, polecam.

Dziękujemy, dxlisx
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do smażalni udałem się zachęcony opinią znajomych. Wejście do smażalni prowadzi przez długi korytarz do ogródka z drugiej strony ulicy. Wystrój raczej standardowy. Dania zamawia się przy kasie i płaci przy odbiorze zamówienia. Zamawiając rybę określamy, czy porcja ma być mała czy średnia. Z uwagi na brak flądry zdecydowałem się na średnią porcję trewala nie do końca wiedząc na co się porywam. Zwracajcie uwagę na ważenie ryby. Jeśli nie dopilnujecie obsługa zrobi to razem z dodatkami, czyli kawałkiem pomidora, liściem sałaty i ćwiartką cytryny. Zamówienie otrzymałem po ok. 15 minutach. Chciałbym napisać coś dobrego, więc napiszę o smacznym ogórku małosolnym i dobrych frytkach. Ogromny płat ryby ukryty pod grubą warstwą panierki. Po przekrojeniu wypływa z niego mieszanka wody i tłuszczu. Filet raczej nie należał do świeżych. Był miękki i sflaczały. Na paragonie zamiast trewala została mi wbita panga. Cena i ryba jednak się zgadzały, więc dałem sobie spokój z dociekaniem dlaczego. Podsumowując są w Jastarni lepsze smażalnie, a Rebok w moim mniemaniu nie zasłużył na drugą szansę.

1  Dziękujemy, 950karolk
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Do smażalni Rebok wybraliśmy się tylko i wyłącznie dlatego, że we wszystkich znanych i sprawdzonych miejscach była duża kolejka. Nie chcąc czekać nie wiedzieć czemu poszliśmy właśnie tam. Czasami tak jest, że człowiek już zniechęcony czekaniem wybiera pierwsze lepsze miejsce choć intuicja mu podpowiada żeby tego nie robił. I tak właśnie było w tym przypadku. No cóż poszliśmy tam.

Wchodzimy do środka. Aby zamówić rybę musimy przejść długim korytarzem na sam koniec smażalni po drodze mijając część jadalną , oraz bar z drinkami . W końcu dotarliśmy. Ludzi sporo ale kolejki dużej nie ma. Przyjmowanie zamówienia idzie dość sprawnie.
Przyszła kolej na nas. zamawiamy.
"średniego dorsza z talarkami" do tego jedno duże piwo.
pada odpowiedź - "ale piwo trzeba zamawiać osobno w barze" ups zong :)

no dobrze cofamy się do baru - zamawiamy piwo i idziemy do stolika , popijamy pyszne zimne piwko z lokalnego browary z Bielkówka.

Po 15 min słyszymy wywołanie naszego numerka i udajemy się po odbiór naszej wyczekiwanej ryby.

Płacę za tego średniego dorsza z talarkami całe 39 zł. (czy dużo czy mało to już kwestia względna) tyle płacę .

I co otrzymuję ?

Kawał wielki kawał ryby , która niby ma być dorszem Może to i był dorsz ale kiedyś i był to dorsz gigant- jak żył :) a ja dostałem wycinek tego giganta.

Kawał twardej ryby, bez smaku , bez zapachu. Otoczonej w jakiejś panierce niczym w kożuchu. Po przekrojeniu tego czegoś z tego wylało się coś - co było chyba sokiem własnym tej za życia gigantycznej ryby.

Wiadomo , że najsmaczniejsze ryby to ryby małe , młode a nie przerośnięte giganty.
Jeśli właściciel kupuje od przetwórni takie giganty aby potem je członkować i sprzedawać jako smażone to chyba powinien trochę poczytać o walorach smażonych ryb.

1  Dziękujemy, Bartek74

Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie
Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia i Wędzarnia Ryb Rebok? Podziel się wrażeniami!