Jastarnia

“Fatalna obsługa...”
Restauracja U Bąbli — recenzja

Restauracja U Bąbli
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo ładny, fajny taras, ale niestety nie dane było nam spróbować potraw, jakie są tu serwowane, bo najzwyczajniej w świecie Pani kelnerka powiedziała, że 4 osoby z 2 dzieci nie mogą siąść na tarasie, jako argument podajac, ze nie ma miejsca. To nie był szczyt sezonu, na tarasie były 4 wolne stoliki. Stwierdziła, że jedyny stolik przy którym "nie będziemy przeszkadzać" to ten przy wc. Więc nie przeszkadzaliśmy i wyszliśmy.

1  Dziękujemy, myszakm

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w Jastarni :) Serwowane posiłki przepyszne a piwo z wiśniami to pozycja obowiązkowa :)

Dziękujemy, ulap1985
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie nr 1 w Jastarni. Polecam. Moze i drogo i trzeba czekać na stolik ale warto. Już trzeci sezon tam wracam. Tak trzymać!

Dziękujemy, Izaskorczynska
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Choć nie jest najtaniej to z pewnością pysznie. Świeże ryby, krótki czas oczekiwania, przyjemna obsługa. Piwo z wiśniami jest mega. A Z dań obiadowych dorsz w azjatyckiej odsłonie zasługuje na medal. Szef kuchni wie co robi. Szczerze polecam. Herbata naromiast i woda mogłyby być ciut tańsze.

Dziękujemy, Kamiska88
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pomimo długiej kolejki i oczekiwania na stolik warto, polecam dorsza po tajsku, stek z polędwicy wołowej , ciemne piwo z browaru kaszubskiego oraz dobrze przygotowany Aperol i Hugo

Dziękujemy, 779przemekm

Restauracja U Bąbli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Bąbli? Podziel się wrażeniami!