Jastarnia

“Pycha”
Restauracja U Bąbli — recenzja

Restauracja U Bąbli
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie nr 1 w Jastarni. Polecam. Moze i drogo i trzeba czekać na stolik ale warto. Już trzeci sezon tam wracam. Tak trzymać!

Dziękujemy, Izaskorczynska

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Choć nie jest najtaniej to z pewnością pysznie. Świeże ryby, krótki czas oczekiwania, przyjemna obsługa. Piwo z wiśniami jest mega. A Z dań obiadowych dorsz w azjatyckiej odsłonie zasługuje na medal. Szef kuchni wie co robi. Szczerze polecam. Herbata naromiast i woda mogłyby być ciut tańsze.

Dziękujemy, Kamiska88
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pomimo długiej kolejki i oczekiwania na stolik warto, polecam dorsza po tajsku, stek z polędwicy wołowej , ciemne piwo z browaru kaszubskiego oraz dobrze przygotowany Aperol i Hugo

Dziękujemy, 779przemekm
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, chyba znamy pochodzenie nazwy, albo to przypadek że małe bąble pomagają w obsłudze jedzenie smaczne, ładnie podane. Jedno z nielicznych miejsc w Jastarni jeśli ktoś szuka lepszej restauracji i czegoś innego niż atakujące na każdym rogu kebaby,zapiekanki i inne wykwintne dania ‍♂️ polecamy, obsługa pomocna i zaangażowana, jedzenie bardzo dobre ciekawie podane i smaczne. Nagroda orła przyznana słusznie

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jaki fajny lokal :) obsługa super, uśmiechają się, są bardzo szybcy, bez zadęcia! Wystrój nowoczesny, kolorowy, aż chce się tu być. Klimat wpisuje się w tutejszą kulturę kitesurfingu. Byłam tylko na śniadaniu (mix 3 past), ale widziałam co inni dostają i wszystko wyglądało super :))

Dziękujemy, GeoBrambor

Restauracja U Bąbli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Bąbli? Podziel się wrażeniami!