“Najlepsze żarełko w Jastarni POLECAM ”

Restauracaja Zatoka Smaków
Nr 11 wśród 41 Restauracje (Jastarnia)
Opis: Jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu oraz zasmakowania wspaniałych potraw kuchni polskiej i regionalnej oraz kuchni świata. Potrawy są smaczne, pięknie podane i przede wszystkim zdrowe. Kuchnia przyrządzana jest tradycyjnymi domowymi sposobami, oparta jest na regionalnych produktach typowych dla danej pory roku. Przerwa w podróży, wycieczka na weekend, wypad z Trójmiasta czy wakacje, zawsze znajdziesz tu otwarte drzwi. Możesz też skosztować naszej kuchni organizując ważne w Twoim życiu imprezy okolicznościowe, które na długo zapadną w pamięci Twoich gości. Możemy także wykonać ekskluzywne torty okolicznościowe, które stworzone będą pod konkretne zamówienie, zgodnie z Państwa wymaganiami. Istnieje możliwość wyboru smaku, wagi, kształtu, a także dodatkowych ozdób, które umieszczone zostaną na torcie, dzięki czemu każdy tort stanie się wyjątkową ozdobą każdego przyjęcia. Organizujemy: - przyjęcia weselne - uroczyste kolacje - bankiety - koktajle - przyjęcia okolicznościowe (imieniny, chrzciny...) Dla dzieci restauracja oferuje specjalne menu, krzesełka do karmienia oraz zabawki Serdecznie zapraszamy
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcesz dobrze zjeść i nie stać w kolejce za stolikiem w Jastarni przyjdź tutaj napewno się nie rozczarujesz Polecam Serdecznie,a wiem co mówię ponieważ przyjeżdżam do Jastarni od 10 lat i przez ten czas zwiedziłem większość restauracji i w Zatoce Smaku zawsze świeże produkty noi na jesień szef kuchni zaprasza na gęsinę.
Polecam Serdecznie
P.S.Pozdrawiam Szefa Kuchni i Dziękuję za "turbocika"

Dziękujemy, 415krzysztofb

Zrecenzowano 5 września 2019

Ilekroć jesteśmy w Jastarni zawsze od kilku ładnych lat staramy się zatrzymać w hotelu Jastarnia. w tym roku to się jednak nie udało podwójny apartament w dogodnym dla nas terminie był niedostępny. Ale tym niemniej kilka razy odwiedziliśmy hotelową restaurację Zatokę Smaków. Szef kuchni jak zwykle w dobrej formie, a trunki też przednie.

Dziękujemy, Jerzy S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przepyszna kuchnia i doskonała obsługa. Gdy : Szef Kuchni coś poleca - warto zaufać. Byliśmy dzisiaj i wrócimy jutro

Dziękujemy, Relax503027
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Byłam Zatoce smaków kilkukrotnie i za każdym razem było pysznie i wspaniale:)
morszczuk na risotto nie ma sobie równych, to samo dotyczy karmazyna z pappardelle. Zupa rybna szafranowa poezja! No i niezastąpiony sledź opiekany w zalewie octowej koniecznie spróbujcie:)
Obsługa przemiła i bardzo sympatyczna. Moim zdaniem najlepsza restauracja na półwyspie helskim!!!Polecam.

1  Dziękujemy, aleksandra123455
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Bardzo gorąco polecam Zatokę smaku, wspaniała i miła obsługa, miła atmosfera Super Szef kuchni. Posiłki na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo smaczne i podane na czas.

Dziękujemy, jtpapai

Restauracaja Zatoka Smaków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastarnia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracaja Zatoka Smaków? Podziel się wrażeniami!