Kościerzyna

“Pizza jak z mrożonki ”

Restauracja Stary Browar Kościerzyna
Nr 1 wśród 22 Restauracje (Kościerzyna)
Opis: Potrawy serwowane w Restauracji Stary Browar Kościerzyna zawdzięczają swój wyjątkowy smak świeżym produktom najwyższej jakości oraz kreatywnemu Szefowi Kuchni, który swoje doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych restauracjach. Korzystając z bogactwa natury, czyli okolicznych jezior i lasów oraz zaopatrując się u lokalnych dostawców, stworzył urozmaiconą kartę menu, składającą się z popularnych regionalnych i europejskich dań, do których dodał coś od siebie. Dzięki temu, znane smaki nabrały nowego wymiaru. Restauracja wyposażona jest, jako jeden z czterech lokali w całe Polsce, w wielofunkcyjny grill Josper, który dzięki błyskawicznemu nagrzewaniu pozwala na przyrządzanie soczystych mięs oraz świeżych ryb.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem tam kilkanaście razy na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jeszcze rok temu pizza była rzeczywiście włoska.
Teraz ciasto, sos - poziom mrożonki z Kaufland (3x pizza mrożona za 10 PLN). Na dodatek rozstrój żołądka następnego dnia czyli lepiej zostać przy mrożonce i taniej. Szczerze odradzam. Przykre.
Sobota wieczór w wysokim sezonie - nikogo nie ma w lokalu, zero gości - jak to funkcjonuje w ogóle? Wygląda na pranie pieniędzy a nie na lokal który musi na siebie zarobić w tradycyjny sposób.

Dziękujemy, andrzejg972

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Tragiczna obsługa w recepcji , sauna do 18 godziny! po 19 godzinie nikogo niema w recepcji, nie polecam tego miejśca i skąd znaczek tripadvisor?
Goście są traktowani przedmiotowo, jestem zawiedziony tym hotelem i radzę omijać to miejsce

Dziękujemy, Seba80ski
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zanim pojechaliśmy do tej restauracji, odwiedziliśmy stronę internetową na której wszystko widniało bardzo zachęcająco. Jednak po przybyciu, czar prysł. Czas oczekiwania na kelnera oraz dania pozostawiał wiele do życzenia. Karta dań którą otrzymaliśmy odbiegała od wersji ze strony internetowej. Wiele dań było niedostępnych. Nawet pierogi, które były w ofercie z karty, niestety nie były dostępne. Co prawda - ostra zupa piwna był rewelacyjna. Pierwszy raz miałem okazję taką jeść i bardzo przypadła mi do gustu. I za to pełen szacun. Lemoniada - jeżeli ktoś lubi z dużą dawką cytryn - to taką polecam. Świeża i mocna.
Niestety tagliatelle z pesto daleko odbiegało od doskonałości.
Obok restauracji pizzeria z możliwością zakupu lokalnych piw.
Chciałem wziąć cały asortyment piw. I znowu niedociągnięcie - brakowało pszenicznego. Myślałem że zapakują piwa w kartonik - niestety tego też nie było. I tyle drobiazgów mocno obniża ocenę.

Dziękujemy, Krzych_D_3003
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka po browarze była bardzo pouczająca. Starsza Pani przewodniczka to mega pozytywnie zakręcona kobieta. Browar nowoczesny, piwa bardzo dobre zwłaszcza Ciemna 10. Ceny jak na kraft bardzo dobre. Bardzo miły i życzliwy właściciel. Bardzo dobra pizza. Polecam.

Dziękujemy, Inetoperek
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Miejsce bardzo ładnie wygląda ale kuchnia jest okropna ,byłam razem z znajomymi na obiedzie niedość że czekaliśmy na 1 danie ponad godzinę to jeszcze było naprawdę nie smaczne. Stek był niedopieczony a w dodatku talerz był brudny ,W zupie pomidorowej ryż był nie dogotowany .Szczerze nie polecam !!

Dziękujemy, 870babolka

Restauracja Stary Browar Kościerzyna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościerzyna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Browar Kościerzyna? Podziel się wrażeniami!