“NAJLEPSZE PAPU W MIEŚCIE!”
Wabi-Sabi Sushi — recenzja

Wabi-Sabi Sushi
Nr 6 wśród 22 Restauracje (Kościerzyna)
Opis: Wabi-Sabi Sushi to kameralna, rodzinna restauracja Mieści się w domu jednorodzinnym w Kościerzynie przy ulicy Żurawinowej 17. Rodzinna i przytulna atmosfera z dala od zgiełku miasta oraz kameralność to wielka zaleta lokalu. Od pewnego czasu przy lokalu znajdują się 2 stoliki. Warto pomyśleć o ich rezerwacji przed przyjazdem.

Najlepsze sushi to Wabi Sabi :) wszystko świeże, pyszne i pięknie podane.
Atmosfera i obsługa przemiła, polecam!

Dziękujemy, Ilo G

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi na najwyższym poziomie :) Świeże, ładne i pyszne !!! Do tego rewelacyjny ramen, kurczak i placuszki w stylu orientalnym. Niebo w gębie, a gospodarze przemili :) Dziękujemy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, 302micha_s
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rok temu jedliśmy u Was po raz pierwszy i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, dlatego i w tym roku chcieliśmy zjeść dobre sushi.
Sushi, które zamówiliśmy zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania! Było jeszcze lepsze niż ostatnio. Profesjonalnie wykonane sushi na naprawdę świetnym poziomie!

Dziękujemy, PolishgirlinSweden
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo idealnie schłodzone
Sushi wyśmienite.Jedne z lepszych jakie jadłam.
Ceny przystępne.
Bardzo miła obsługa.Polecam.

Dziękujemy, 681beataz
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi jakie jadłam (a jadłam dużo). Świeże składniki, mili właściciele, duży wybór. Pychotka.

1  Dziękujemy, Olgenska

Wabi-Sabi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościerzyna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wabi-Sabi Sushi? Podziel się wrażeniami!