“Pizza smaczna ale obsługa słaba”
Pizza Furgon — recenzja

Pizza Furgon
Nr 3 wśród 22 Restauracje (Kościerzyna)

Jadłem kilka razy ich pizzę i jest godna polecenia.
Wczoraj chciałem zamówić na telefon ale nie mieli składników do pizzy, którą chciałem i nie mieli czasu na rozmowę bo jak to określił pracownik muszą przyjmować zamówienia a nie gadać. Potem dostałem termin odbioru po 1,5 godzinie czyli tuż przed zamknięciem więc podziękowałem. Na moją uwagę, że po moim telefonie już dziś dużo zamówień nie przyjmą pracownik powiedział, że przyjmują ostatnie zamówienia na 10 min przed zamknięciem.

Dziękujemy, centre176

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka obsługa w klimatycznym miejscu , przepyszne cieniutkie ciasto jak u prawdziwego Włocha Koscierzyna pizza nr 1.

Dziękujemy, hotchillijalapeno
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja najlepsza pizzeria. Pizza jest przepyszna lekka nie czuje się po niej jak ciężki klocek. ;) najlepsza pizza jaką jedliśmy dokładnie taka sama jak we Włoszech.

Dziękujemy, Magdaja
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak dobrej pizzy w Kościerzynie. Niestety obsługa raczej nie zna się zbytnio na swojej pracy. Niemniej jednak na pewno polecilbym to miejsce.

Dziękujemy, 550tytusg
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wgl nie znam Koscierzyny a koleżanka mówi jedz do Furgona. Niepozorna miejscówka z zewnątrz, w środku styl, jakość i nowoczesność. Jedzenie przepyszne, krótki czas oczekiwania i wszystko przugotowywane na moich oczach. Bardzo wysoki poziom!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, ktgwdomu2019

Pizza Furgon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kościerzyna, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Furgon? Podziel się wrażeniami!