“Bardzo smacznie”

Restauracja Złota Jesień
Nr 1 wśród 16 Restauracje (Kartuzy)
Zrecenzowano 9 września 2019

Pysznie! Sympatyczne czekadełko ze "smalczykiem" z białej fasoli i czereśniową naleweczką - a dla dzieci szaszłyk owocowy. Pierogi z mięsem fantastyczne, tak samo jak pierożki syberyjskie. Placek z gulaszem również jeden z najlepszych jakie próbowałam. Fajne regionalne piwa. A do tego ładnie i przemiła obsługa.

Dziękujemy, Nordelag

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Obiad na cztery osoby, na początek fajne czekadełko - smalczyk wege z fasoli, bardzo dobrze przyprawiony, do tego chlebek, ogóreczki i rzodkiewka. Zupy - chłodnik OK, rosołek - OK, grzybowa - ekstra, drobne maślaczki i borowiki, drobne kluseczki, bardzo smaczna. Na drugie polędwica z jelenia - rozpływa się w ustach, plus kopytka z dyni, jedynie brokuły za mało al dente. Drugi zestaw - łosoś z ryżem, świetny sos krewetkowy i fasolka szparagowa. Trzeci zestaw - risotto z kurkami i szpinakiem, delikatne, trzyma poziom. Czwarty zestaw - sandacz z sosem borowikowym - bardzo dobry sos, ryba zrobiona jak trzeba. Duże porcje, bardzo dobre surówki. Deser już się nie zmieścił ale mają ciekawe propozycje w karcie, więc następnym razem pewnie się skusimy. Jedna z lepszych, jeśli chodzi o jakość jedzenia, restauracji na Kaszubach. Cenowo - przystępnie - za porządny obiad wychodzi 50 - 60 zł na osobę. Polecamy.

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Do restauracji trafiliśmy dzięki opiniom. Szukaliśmy najlepszej restauracji w okolicy Kartuz. Bardzo głodni przyjechaliśmy na miejsce. Jesteśmy smakoszami , w restauracjach jemy kilka razy w miesiącu i zazwyczaj srogo oceniamy. Restauracja Złota Jesień przerosła wszelkie nasze oczekiwania. Jedzenie podane przepięknie, estetycznie i na najwyższym poziomie. Kelnerki bardzo sympatyczne i profesjonalne. Dziewczyny pięknie ubrane. Znają się na swojej pracy i widać, że ją lubią. Takiej obsługi oczekuję w każdej restauracji. Jedzenie przepyszne. Czekadełko - mus z fasoli ze świezymi warzywami , dobrym chlebem- palce lizać. Pochłonęliśmy w dwie minuty :) Przystawka - pierożki i sałata z łososiem owinietym w śledzia - niebo w gębie. Jestem kucharzem , nigdy bym nie pomyślała, że te dwie ryby można połączyć w taką poezję smaku.Drugie danie - policzki z dzika - mięso rozpadało się na talerzu , dziczyzna tak doprawiona i tak miękka, że było to sztuką samą w sobie. Mój gulasz w placku podobnie - spora ilość, smak wyśmienity, przyprawione idealnie. Nasze 8 -letnie dziecko miało devolaya. Córka wychowana w restauracjach i na restauracyjnych daniach powiedziała jedno : no, to jest obiad . Taki mogę jeść codziennie. Od dawien dawna praktycznie wylizała talerz do czystości. A proszę mi wierzyć, że to bardzo wymagający mały klient, Jesteśmy pod wrażeniem uczty, którą nam wczoraj zaserwowano. Chapeau bas dla kuchni, obsługi i właścicieli. Będziemy polecać Wasz lokal i pewnie nie raz jeszcze wpadniemy.
Jedna mała uwaga - danie dla dzieci, pomimo, że mniejsze, powinno być serwowane na większym talarzu.

Dziękujemy, kleopatra23
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na czekanie - wegańskie smarowidła z fasoli (duży plus, bo nie jem mięsa), wypiekany na miejscu chleb i wiśniówka.
Placek z gulaszem i tagiatele z sosem borowikowym bardzo dobre. Obsługa miła , miejsce z ładnym widokiem na jezioro.

Dziękujemy, 283magdalenak
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Pyszne jedzonko kaszubskie, są wstanie zadowolić zróżnicowane podniebienia nawet dla vegan z pysznym veganskim smalcem :) do tego bardzo uprzejma pani z pozytywną aurą :) Tom z rodzinką.

Dziękujemy, Tomlew3

Restauracja Złota Jesień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Złota Jesień? Podziel się wrażeniami!