“Jeśli Kaszuby ,to Sielawka”
Sielawka — recenzja

Sielawka
Nr 9 wśród 16 Restauracje (Kartuzy)
Zrecenzowano 27 października 2017

Bardzo zależało nam w deszczowy, wrześniowy dzień na ciepłym smacznym posiłku .W drodze do Gdańska skręciliśmy do Kartuz. Nic tam gastronomicznie nie wskórawszy, namierzyliśmy Sielawkę.I to jest to! Cudowna zupa rybna -kaszubska, sielawa -palce lizać! Ucha- może być. Wystrój-dyskusyjny ,może się podobać lub nie . Obsługa miła , czysto, kącik dla dzieci .Polecam całym sercem miłośnikom dań rybnych

1  Dziękujemy, costrudnego

Zrecenzowano 18 października 2017

Obsługa ekspresowa i bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne, Ceny przystępne, Byłam tam z rodzina już 4 razy w ciągu 4 lat i napewno tam jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano 8 października 2017

Wpadamy do tej restauracji dość często. Miejsce spokojne z domowym, smacznym jedzeniem. Ceny nie są najniższe, ale podawane ryby świeże. Zupa rybna przeciętna. Naszym hitem są sielawki podawane jako przystawka; 4 rybki prosto z patelni. Dla nich warto się tam wybrać. No jeszcze dla doskonałego sernika z sosem morelowym.

Dziękujemy, Malgosia13
Zrecenzowano 2 października 2017

Próbowałem prawie wszystkie serwowane dania, polecam. Może trochę należało by poprawić wystrój, chociaż trochę barowy styl rekompensują dania

Dziękujemy, buoiikartuzy
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedna z udanych Kuchennych rewolucji. Miejsce może nie prezentuje się ładnie, ale tu chodzi o jedzenie. Jest smaczne, domowe i duże porcje. Rybki rybki i jeszcze raz rybki

Dziękujemy, Klodi86

Sielawka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sielawka? Podziel się wrażeniami!