“Ryby i inne domowe jedzenie”
Sielawka — recenzja

Sielawka
Nr 9 wśród 16 Restauracje (Kartuzy)
Zrecenzowano 18 października 2017

Obsługa ekspresowa i bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne, Ceny przystępne, Byłam tam z rodzina już 4 razy w ciągu 4 lat i napewno tam jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, gogulek1

Zrecenzowano 8 października 2017

Wpadamy do tej restauracji dość często. Miejsce spokojne z domowym, smacznym jedzeniem. Ceny nie są najniższe, ale podawane ryby świeże. Zupa rybna przeciętna. Naszym hitem są sielawki podawane jako przystawka; 4 rybki prosto z patelni. Dla nich warto się tam wybrać. No jeszcze dla doskonałego sernika z sosem morelowym.

Dziękujemy, Malgosia13
Zrecenzowano 2 października 2017

Próbowałem prawie wszystkie serwowane dania, polecam. Może trochę należało by poprawić wystrój, chociaż trochę barowy styl rekompensują dania

Dziękujemy, buoiikartuzy
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedna z udanych Kuchennych rewolucji. Miejsce może nie prezentuje się ładnie, ale tu chodzi o jedzenie. Jest smaczne, domowe i duże porcje. Rybki rybki i jeszcze raz rybki

Dziękujemy, Klodi86
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zajechaliśmy do Sielawki po niedzielnej wizycie w "Parku miniatur", zmęczeni i głodni. Troszkę zachęceni programem "Kuchenne rewolucje". Restauracja fajnie urządzona, przytulna, z dużym tarasem. Karta bogata w ryby i tradycyjne potrawy. Zostaliśmy obsłużeni przez przemiłą gospodynie. Jednak okazało się, że te tradycyjne potrawy to raczej barowe jedzenie skąpane w tłuszczu a rybka (której nie można było znaleść w karcie) polecana gorąco przez Panią Właścicielkę owszem była pyszna i świeża ale też okazała się być najdroższą pozycją w menu. No cóż, jak to mówią "starego misia na sztuczny miód". Zaskoczeni wysokością rachunku skończyliśmy naszą wizytę i nie znajduje powodu dla którego mielibyśmy wrócić do Sielawki, ot taka sobie rybiarnia.

10  Dziękujemy, GringoKarola

Sielawka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sielawka? Podziel się wrażeniami!