Zrecenzowano: 22 grudnia 2018

To zaczarowane miejsce nad jeziorem. Fantastycznie było się tam wybrać na weekend. Przepyszne jedzenie przygotowywane przez przesympatyczne panie, które wkładały serce w każdy przygotowywany posiłek. Jakość potraw rewelacyjna, do tego potrawy serwowane z winem z ich własnej winnicy.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, dominiczka81
Zrecenzowano: 11 października 2018

Piękne, urokliwe miejsce. Mieliśmy takie szczęście, że byliśmy sami. Pierwsze co mnie zachwyciło to to, że mimo iż poza nami akurat nie było nikogo to cala obsługa była bardzo miła i nie traktowała nas jak wrogów. Bardzo smaczne jedzenie, ciekawie i starannie podane. Śniadania pyszne i bardzo obfite. Smaczne wina. Dostaliśmy pokój z pięknym widokiem na jezioro. Ale najlepiej będę wspominać wieczory z winem, w salonie przy kominku. Spędziliśmy tam dwa dni, które będziemy bardzo dobrze wspominać. Dość drogo ale to wiadomo już w momencie rezerwacji więc każdy ma prawo podjąć decyzję czy się na to decyduje czy nie. Polecam

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Kasia213
Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Witam Wszystkich koneserow !
Miejsce odwiedzalismy wielokrotnie : pojedynczo czy osobno i to bylo zawsze idealny pomysl !
Kolejny raz to jest dla Nas udany wyjazd !

Usytuowany na Kaszubach : spokojne przepiekne otoczenie natury polaczone z wykwitnyni daniami ponownie zachwycilo .

Goraco polecam wszystkim trafic zgustowanie dania jak pai * : to jest wykwitne i niepowtarzalne : to moj faworyt ale na niego trzeba trafic iz menu sie zmienia .

Wino : to jest miejsce dla prawdziwych koneserow , pan John jest expertem i doradzi i podpowie .
Wodka Kanja Lodge : warto sprobowac i jedna napewno zabrac na okazje do domu .
Maja swoje wino tez : warto sprobowac .
Jezeli chce sie dobrego wino do domu warto porozmawiac z wlascicielem panem Johnem : poza karta ma duzy wybor , i mozliwosc zakupu od niego win ktore albo radzko kupisz albo wcale.
No i do wina uwielbiam przystawki - wiejskie sery ..

Z deserem moze nie trafilo sie w moj gust sernik nie jest dla mnie super , ale lubie lody z cieplym mirabelkowym dzemem wlasnej produkcji Kanja Lodge ...

I jeszcze jeden duzy plus : Bylam z osoba ktora niestety ze zdrowotnych powodow nie moze jesc glutenu wiec panie zrobili dla tej osoby inne dopasowane dania .

Jezeli Chodzi o pobyt w hotelu : jak odpoczywam i chce byc Dalej od miasta i spedzic spokojnie czas to uwazam ze Kanja Lodge jest godne polecenia na 1000 procent : zrestartujesz sie na nowy pracowity tydzien napewno .

Polecam napewno nawet tylko na weekendowy wypad na obiad z rodzina !

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, mimoza i
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia, spokój, piękne widoki, miła obsługa, własne wyroby z winnicy i ziemniaków . Fajne miejsce na wypady rowerami w większym gronie . Bez nawigacji trudno odnaleźć ale warto się potrudzić. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, najlepszem
Zrecenzowano: 21 lipca 2018

Na początek rada: sprawdź, gdzie przyjeżdżasz, zanim przyjedziesz i nie marudź, że zasięg jest słaby (serio?).
To jest jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce - i jeśli chodzi o widoki, i sam pensjonat. Nie sieciowy hotel z odgrzewanymi parówkami, ale pensjonat prowadzony przez Johna i Annę Borrellów. Kania Lodge odwiedziłam trzy razy i gdyby nie odległość, chciałabym tu przyjeżdżać częściej. Dojazd rzeczywiście nie jest łatwy "na czuja", ale google mapa poprowadzi właściwie. Rozległy teren (uwaga na róznice wzniesień :), zielona, świeża, zawsze skoszona po angielsku trawa, mnostwo kwiatów, bujnych drzew, wszędzie miejsca do siedzenia albo rozłożenia leżaka. Przestronne pokoje, bardzo czyste ręczniki i pościel, piękne łazienki. Przemiła obsługa, nikt (po "polsku") nie robi ci łaski, że w ogóle podejdzie i cię obsłuży. Bardzo dobra karta win i pyszne jedzenie - rzeczywiście nietanie, ale na poziomie dobrej restauracji we Wrocławiu czy w Krakowie, z lokalnych, świeżych składników. Nie wiem, czego więcej chcieć - bo widoki, jezioro i śniadanie - wliczone w cenę.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, MilkaJankowska