Kartuzy
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Miłosz wspominam bardzo dobrze. Proces zameldowania bardzo sprawny, sympatyczna pani w recepcji, dostaliśmy taki pokój jaki rezerwowaliśmy. Warunki bardzo dobre, czysto, schludnie i ładnie, łóżka bardzo wygodnie. Wifi działało bez zastrzeżeń. Przyjemne centrum fitness, możliwość korzystania z basenu, restauracja ze smacznym jedzeniem. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Dziękujemy, A1764EAdanielj
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Zatelefonowałam dziś do hotelu, miła Pani w recepcji poinformowała, że przez 10 min. może poczekać na potwierdzenie rezerwacji pokoju dla 3 osób, lecz po 10 minutach stwierdziła, że w międzyczasie zgłosił się ktoś osobiście i wykupił to miejsce, a 'moja rezerwacja była niepewna...' To oburzające! Jesteśmy dorosłymi i poważnymi ludźmi, a umowa ustna jest dla mnie tak samo wiążąca jak pisemna. Mało profesjonalne podejście do klienta!

Dziękujemy, AnnaR7055
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku, zgodne z opisem, byłam zadowolona z warunków w hotelu, bardzo przyjemne miejsce, odpowiednie do pobytu z dziećmi. Śniadanie bardzo smaczne, Wi-Fi działało bez zarzutu, nie mam też żadnych zastrzeżeń co do czystości, do tego basen i centrum fitness, które bardzo mi się podobało. Polecam ten hotel z czystym sumieniem.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Julia B
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Miłosz był bardzo udany, rezerwacja poszła bardzo sprawnie, hotel jest zadbany i czysty, obsługa serdeczna, okolica spokojna, a na tym tez nam zależało. Udogodnienia to parking, restauracja oraz bardzo dobra strefa SPA. Chętnie tu wrócimy, polecam!

Dziękujemy, 721marekg
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cena bardzo przystępna. Hotel z zewnątrz prosi się o odremontowanie. Aktualnie wygląd obskurny. Pokoje wyremontowane, czyste, całkiem przestronne. Basen mikroskopijny, szafki i podłogi brudne. Śniadanie raczej ok, ale nie zachwyca. Dodatkowy koszt 20 zł. Pobyt na noc tylko ok, reszta raczej średnia...

Dziękujemy, Kamila0105