“W centrum miasta”
Image Restauracja — recenzja

Image Restauracja
Nr 16 wśród 17 Restauracje (Kartuzy)
Opis: Restauracja, Pub, Dyskoteka, Noclegi, Imprezy okolicznościowe, Trzy-poziomowy lokal
Zrecenzowano 17 stycznia 2016

Lokal położony jest w centrum miasta,Kartuzy w zacisznym miejscu, z widokiem na park.Restauracja, w której podawane jest śniadanie, specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, włoskiej i regionalnej. Pozostałe posiłki dostępne są na życzenie.

Termin wizyty: luty 2015
Dziękujemy, Baskra
Zrecenzowano 14 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Zachęceni wysokim notowaniem pojechaliśmy specjalnie do restauracji Image. Na wejściu do pustej restauracji natknęliśmy sie na dużego faceta. Zapytaliśmy czy możemy wejść. Odpowiedź: "No". Podeszła do nas młoda panienka, chyba kelnerka i stwierdziła ze nie maja karty menu ale ona powie nam co mogą zaproponować : kurczaka z frytkami i naleśniki z mięsem. " No to co państwo zjecie?" To niestety było wszystko co restauracja miała do zaproponowania. Wyszliśmy i udaliśmy sie do pobliskiej Karczmy Kaszubskiej....

Termin wizyty: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Beeaata
Zrecenzowano 19 października 2012

Restauracja - bardzo dobre jedzenie PIZZERIA najlepsza w mieście , cieniutkie ciasto super dodatki można samemu wybrać produkty Pub- cichy , spokojny , kameralny , idealny Dyskoteka – wystrój bardzo nowoczesny, wesoła atmosfera , rewelacja Noclegi – czyste i gustownie urządzone pokoje

Termin wizyty: październik 2012
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Rodusik

Image Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie
Kartuzy, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Image Restauracja? Podziel się wrażeniami!