Zapisz
Panorama!

Dla samej panoramy roztaczajacej się z tego miejsca, warto tu podjechać. Bardzo polecam odwiedzić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
Zbm70
Bydgoszcz, Polska
Wspaniały widok!

Świetne miejsce do odwiedzenia z super wiatrakiem z kawiarnią na wzgórzu, z przecudownym widokiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
Mr_Dry_Kamil
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczywiście punkt widokowy super. Sernik, gofr i gorąca kawa - świetne i uratowały nas podczas nagłego deszczu. Miła i życzliwa obsługa. Super. Dziękujemy.

Dziękujemy, mikolajn2016
Zrecenzowano: 22 października 2018

Być na Kaszubach i ominąć taką atrakcję - niewybaczalne!!
Można wejść lub wjechać samochodem. Widoki ..... to trzeba po prostu zobaczyć. Super pomysłem jest plac zabaw, który pozwoli najmniejszym się zająć, a tym starszym chłonąc widoki. Kalorie stracone przy wspinaniu mozna uzupełnić ciachem i kawą. Jest tez chyba mozliwosc upieczenia kiełbaski - obok jest specjalny grill, ale być może kiełbaski trzeba sobie przywieźć.
W wiatraku sa materace, co moze świadczyć o tym ze czasem ktos tu sobie śpi na łonie przyrody.
Dla lubiacych poezje w Wiatraku wisza wiersze, pewnie pisane przez właściciela. Mi spodobal sie wierszyk o Natalce. Sympatyczny?

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Jadzia N
Zrecenzowano: 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wiatrak, a szczególnie widok roztaczający się dookoła zapiera dech w piersiach. Liczyłam na kawę i ciacho, ale po przyjeździe na miejsce okazało się, że wszystko łacznie z wiatrakiem zamknięte na cztery spusty szkoda, bo info o tym, że nie jest czynne nigdzie mi się nie wyświetliło.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 170agnieszkan
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Wspaniałe miejsce! Widok nie do opisania! Do tego podziwiając krajobraz można wypić herbatkę a dzieci mogą pobawić się na placu zabaw. W wiatraku można przenocować albo tylko go zwiedzić (ciekawe miejsce)..polecam wybrać się w dzień bezwietrzny, bo jak mocno dmucha, to nie ma frajdy..

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, aolesia
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawierający dech w piersiach widok na kaszubskie jeziora. Podjazd na samą górę. Sam wiatrak jest piękny, można wejść do środka i podziwiać widoki. Kawiarenka z małym menu. Można zjeść ciasto (5zł) i napić się kawy (6zł cappuccino) za niewysoką cenę. Miła obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, martasU5206HY