“Pysznie!”
Checz Rybacka — recenzja

Checz Rybacka
Nr 7 wśród 14 Restauracje (Kartuzy)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 listopada 2017

W tej restauracji bywam od dzieciństwa. Niejednokrotnie wraz z całą rodziną przyjeżdżałam tu na obiad specjalnie z 3miasta, gdyż potrawy są po prostu fantastyczne. Miejsce to w ogóle nie zmieniło się na przestrzeni lat, ale wystrój sprzed 2 dekad też ma swój urok. Jedzenie przez cały ten czas jest równie pyszne jak na początku powstawania restauracji. Zdecydowanie polecam zarówno na szybki obiad w trasie jak i na weekendowy obiad w większym, rodzinnym gronie.

Dziękujemy, Kasia M

Zrecenzowano 20 października 2017

Jedzenie smaczne - a co najważniejsze zawsze świeże. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużo jest dań sezonowych oprócz stalej karty. Fantastyczna obsługa. To miejsce gdzie można zjeść dobry obiad, jest tez duży wybór ciast własnej produkcji. W miarę możliwości jestem tu częstym gościem.

Dziękujemy, annawas1
Zrecenzowano 5 października 2017

Jedzenie bardzo nam smakowało, miła i sprawna obsługa. Bardzo duży wybór dań z ryb. Z pewnością jeszcze tam zawitamy

1  Dziękujemy, Marzenna L
Zrecenzowano 2 października 2017

Kiedyś była to ciekawa restauracja z dobrą kuchnią ale się zepsuło.Jedzenie umiarkowanie dobre a było bardzo dobre, Atmosfera w lokalu i obsługa sprawia wrażenie kontrolowania przez Właścicielkę, w sposób mało przyjazny ale daje odczucie wyczuwalnego napięcia. Jest tam nie zdrowa atmosfera, co zniechęca do odwiedzin.

Dziękujemy, buoiikartuzy
Zrecenzowano 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Spadek jakości , zaczęło się to czego się obawiałem - masówka - idą na ilość zamówień a nie na jakość - porcje również uległy zmniejszeniu, duże rozczarowanie.

Dziękujemy, Andrzej A

Checz Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kartuzy, Pomorskie
Chmielno, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Checz Rybacka? Podziel się wrażeniami!