“Polecam ”
Mondo Pizza & Bar — recenzja

Mondo Pizza & Bar
Nr 15 wśród 16 Restauracje (Kartuzy)
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Śmiało mogę polecić. Stripsy były pyszne i warte swojej ceny. Atmosfera bardzo fajna, szkoda tylko że w sobotę ciężko o wolny stolik :-)

Dziękujemy, Joanna2731

Zrecenzowano 29 czerwca 2017

I tylko w Kartuzach. W porównaniu z innymi tego typu lokalami to jest ok, ale mając wybór to specjalnie tam na pizze bym nie pojechała, raczej wybiorę tego typu lokale w pobliżu 3miasta. Jednak w razie głodu skorzystam z tego lokalu. Pizza smaczna, ciasto jakieś trochę twarde, a rukoli wrzucone jak dla królików. Szynka parmeńska bardzo dobrej klasy. Sosu na pizzy mniej i mały wybór oliw aby sobie skropić swoje danie. Bynajmniej nie widziałam. Ale też nikt nam nic nie zaproponował. Aczkolwiek sałatka parmeńska pierwsza klasa. lepszej nie jadłam. Jest przepyszna. Moje dziecko miało zestaw stripsów z frytkami i bardzo smaczne mięsko było, odpowiednio duża porcja frytek i doskonały ketchup. Obsługa baaardzo bardzo średnia. Wręcz przeciętna. Nikt nam nic nie zaproponował, ani stolika, ani nie zaprosił do lokalu, ani nie podszedł. Byłam parę razy i zawsze czekałam aż ktoś podejdzie. Po chwili podchodziłam sama do baru i składałam zamówienie. Aby prosić o rachunek trzeba wstać i podejść do baru, bo Pani sama nie podejdzie, no można też zawołać :-) jakoś tak.... dziwnie? Może nie są przyzwyczajeni, może nastawieni na obsługę klienta. A może mają nastawienie że klient ma zamawiać przy barze. Drugim razem poprosiłam kelnerkę do stolika, złożyliśmy zamówienie. Przy wydaniu posiłków okazało się że zapomniano o 1 daniu dla nas. Przy regulowaniu rachunku zwróciłam uwagę na to Pani, otrzymałam wiadomość, że ona nic nie zapisała, że miało być coś jeszcze. Czyli nie ma problemu jak Pani nie zapisała? ;-) Ogólnie wystrój lokalu super. To skusiło najbardziej. Nie ma takiego lokalu w Kartuzach. Muzyka rewelacja. Na sałatkę wrócimy na pewno przy okazji, no na pizze też :-) Podsumowując : jeśli ktoś lubi nadskakiwanie obsługi w lokalu (ja lubię) to będzie niezadowolony, tu tego nie znajdziemy. Mimo wszystko jedzenie jest ze świeżych produktów i wysokiej klasy, to czuć.

1  Dziękujemy, Magda W
Zrecenzowano 28 maja 2017

Pizza na bardzo cienkim cieście, za dużo ketchupu, mięso mielone (z Biedronki?), totalnie bez smaku.
Makaron ze szpinakiem dobry - godny polecenia.

Dziękujemy, Bodzionek
Zrecenzowano 25 maja 2017

Testujemy regularnie i za każdym razem rewelacja!
Pizza dokładnie jak powinna być na cienkim cieście z idealnie dobranymi składnikami.
Zapiekane makarony świetne.
Dzieciaki uwielbiają stripsy z frytami :)

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nic się nie zmieniło. No prawie nic... bo dziś mi smakowało bardziej niż zwykle. Pyszna pizza z wyśmienitym serem gorgonzola rozpływała się w ustach a makaron z kurczakiem i parmezanem tak kusił zapachem że musiałem najpierw go posmakować a potem robiłem zdjęcie. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Adam S

Mondo Pizza & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mondo Pizza & Bar? Podziel się wrażeniami!