“Pyszne pierogi!”
Mała Cegielnia — recenzja

Mała Cegielnia
Zamów online
Nr 3 wśród 16 Restauracje (Kartuzy)
Opis: Jestes na Kaszubach? Szukasz miejsca, ktore zadowoli Twoje podniebienie, uraczy Cie wspaniałym wnetrzem oraz umili Ci posiłek przyjacielska pogawedka? To własnie My! Goraco przyjmiemy kazdego z naszych sasiadow oraz turystow udajacych sie do Trojmiasta, a i tych uciekajacych od zatłoczonego 3city! Codziennie otwieramy nasze skromne, ale jak zacne progi dla kazdego z Was! Odwiedzajcie nas!

Byliśmy bardzo zadowoleni - pierogi po kaszubsku to mistrzostwo! Miła obsługa, panie uśmiechnięte i serdeczne, dobrze spędzało nam się czas jedząc pyszny obiad :)

Dziękujemy, sylviaborowiecherej

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam. Bardzo dobre i świeże jedzenie, super obsługa, szybko jedzenie dociera na stół. Menu ciekawe, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, PtasiekCapri
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowa odsłona MAŁEJ CEGIELNI - cuda , smacznie , miło i przyjemnie .
Gościnność na pierwszym miejscu !

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, karisiaaa
Zrecenzowano 1 marca 2019

Klimatyczne wnętrze, dużo cegieł, sympatyczna obsługa, dużo cegieł, we wtorki zniżka 30% na pizzę na miejscu, dużo cegieł, a w czwartki zniżka na burgery.
Pizza jednoosobowa, pomiędzy cienką włoską, a taką 'tradycyjną' polską. Zamawianą na miejscu otrzymamy gorącą, z ciągnącym serem i dobrym sosem pomidorowym.
Wybór burgerów mniejszy niż ten do którego jesteśmy przyzwyczajeni przez niektóre dawne foodtrucki, ale są klasyczne i pierwszorzędne. Soczyste mięcho, bułka o fajnej konsystencji, można poprosić o różny stopień ostrości (od zera do... MEKSYKAŃSKIEGO MŚCICIELA!!). Nie jadłem jeszcze steaków polecanych w zeszłym roku, ale mój werdykt to i tak 5/5 za pizzę i burgery. I frytki. I frytki z batatów.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, mayor_gd
Zrecenzowano 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam steak średnio wysmażony, niestety był wysmażony.
Uwaga zwrócona wlasciciwlce, jednak odpowiedz mało zadowalająca, poprzednio , bo to była kolejna wizyta w tym lokalu, był niewysmazony więc chcieliśmy aby tym razem był.. nie pozostawia dużo do życzenia.
Był dobry, jednak nie spełnił moich oczekiwań co do zaspokojenia moich oczekiwań smakowych, sałatka, która była dodatkiem pyszna.
Herbata typu zimowa, jedna z dolnych półek jakie piłam w porównaniu z innymi restauracjami.
Deser bardzo smaczny.

Co do obsługi i atmosfery.
Atmosfera odpowiednia, jednak zakłóca ja głośna właścicielka, która jest bardzo uprzejma i uśmiechnięta jednakże jest głośna jak w barze mlecznym. To jest duży minus, ponieważ skupia na sobie uwagę większości gości, za każdym razem gdy się odezwie. Trochę niszczy to intymna atmosferę wśród poszczególnych gości.

Pewnie dam im jeszcze jedna szansę jednak nie skusze się już na strąka, nie jest to ich dobra strona.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, PB t

Mała Cegielnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Smętowo Chmieleńskie, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mała Cegielnia? Podziel się wrażeniami!