“Bardzo dobra restauracja”
Pod Abazurem — recenzja

Pod Abazurem
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Gniew)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie i niedrogo. Pięknie podane dania w stylowo urzadzonych wnętrzach. Latem możliwość skorzystania z wiaty na wolnym powietrzu. Wokół sporo zieleni. Polecam “Pijana Kaczkę Pana Tadeusza” z watróbka, z dodatkiem whisky i opiekamymi ziemniakami, przygotowywana przez szefa kuchni p. Pawła i oraz pstraga z migdałami. Palce lizać.

Dziękujemy, Chris_etravels

Zrecenzowano 6 czerwca 2018

Z wizyty w restauracji pod abażurem najbardziej utkwiła mi w pamięci kiepska obsługa i niedostosowanie obiektu dla rodzin z dziećmi. Byliśmy większą grupą, czworo małych dzieci wymagających krzesełek. Niestety nie wystarczyło krzesełek dla wszystkich. Obsługa nawet nie starała się pomóc, sami musieliśmy znaleźć i przynieść sobie krzesełko dla dziecka. Dziwnie na nas spojrzano gdy poprosiliśmy o pusty talerzyk dla dziecka, gdyż chcieliśmy się podzielić naszym obiadem z dziećmi. Dodatkowo w obiekcie nie ma żadnego kącika dla dzieci, dzieci są znudzone a ich jedyną rozrywką staje się chodzenie po schodach. Nie muszę nikomu tłumaczyć, że to niezbyt bezpieczne... kelnerzy nie mają nic dla dzieci, przecież wystarczyłyby kredki i kartki.
Obiad był nawet smaczny, ale zjedzony w pośpiechu aby jak najszybciej opuścić lokal nim dzieciom stanie się jakaś krzywda.
Nie polecam.

Dziękujemy, Magda S
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na obiedzie. Zdania wśród rodziny były podzielone. Chłodnik sezonowy wart polecenia, za to polędwiczki były niedopieczone, zamówiliśmy jeszcze desery, które też nie były za dobre.

We were with our family for dinner. Sentences among the family were divided. Seasonal cooler worth recommending, but the tenderloins were undercooked, we also ordered desserts, which were not too good.

Dziękujemy, Kacper R
Zrecenzowano 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Dania były sporej wielkości, i smaczne. Jeżeli chodzi o ceny to adekwatne, nawet pokusiłabym się o określenie "dosyć tanie " . Zjedliśmy też deser, lody z bezą i pozytywne zaskoczenie, dobre i duża porcja. Obsługa ok, chociaż mało entuzjastyczna. Zawiodłam się za to bardzo, na winie, białe - naprawdę słabej jakości, a cena 12,50 za lampkę w tym wypadku to chyba pomyłka.

Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano 24 lutego 2018

Żeby trafić, trzeba wbić adres w GPS. Były dwie tablice informacyjne o lokalu, ale gdyby nie gps, to bym minął i nie zwrócił uwagi. Wnętrze kawiarni i restauracji moim zdaniem - bardzo ładne, Ale to rzecz gustu. Sporo fajnych "duperelków", które jednak tworzą atmosferę tego miejsca. Jedzenie (w moim przypadku pierogi z mięsem i kapustą) - rewelacyjne. Naprawdę to było pyszne. Szybko podane. Jak będę w rejonie Gniewu - wpadnę ponownie. Wybrałem to miejsce, bo miało dobre recenzje w internecie. I - po raz kolejny - nie zawiodłem się.

Dziękujemy, marcin11222018

Pod Abazurem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gniew, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pod Abazurem? Podziel się wrażeniami!