Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na wypoczynek, pyszne jedzenie, piękne pokoje. Urozmaicone śniadania, hotel bardzo czysty, personel bardzo pomocny. Świetne miejsce na wypoczynek i spędzenie miłego weekendu przez cały rok. Polecam strefę spa i kręgielnie. Drinki pyszne, ale mogły być troszkę mocniejsze. Polecam

Dziękujemy, Hanna D
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój mieliśmy w Pałacu Marysieńki bez wodotryskow ale wygodny z nowoczesną łazienką. Brakowało nam klimatyzacji. Jedzenie tzn śniadania i obiadokolacje bardzo dobre, dobrej jakości i urozmaicone. Pobyt bardzo udany POLECAM!!!

Dziękujemy, Ela1958
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Byłam w hotelu dwa razy , więc oceniam oba wyjazdy. Hotel ładnie położony. Spory parking. Nocowałam w części czterogwiazdkowej. Obsługa za każdym razem na jakieś braki. Za pierwszym razem zamiast zamówionego pokoju - standard ****, dostałam jakiś pokój dla niepełnosprawnych, raczej zwykły niż ****, położony tuż przy wyjątkowo hałaśliwych wentylatorach, bez żadnego widoku. Koszmar. Po negocjacjach dostałam pokój na wyższych piętrach wyglądający zupełnie inaczej niż ten pierwszy. Trzeba sprawdzać co zamawialiśmy z tym co otrzymujemy. Za drugim razem ze względu na upały dzwoniłam do hotelu i upewniałam się w których pokojach jest klimatyzacja. Potwierdzono mi , że klimatyzacja jest w apartamencie. Wydałam na pokój sporo i na miejscu okazało się, że to jest jakaś kpina, a nie klimatyzacja. Urządzenie nie było w stanie obniżyć temperatury w pokoju. To jakiś absurd, żeby na tak dużą powierzchnię wstawić jedno bardzo słabe urządzenie. Podczas drugiego przyjazdu okazało się też, że recepcję przeniesiono do zamku, a w hotelu na drzwiach zabrakło tej informacji. Dania z karty ok. Śniadanie bardzo słabe.

Wskazówka dotycząca pokoi: W apartamencie klimatyzacja, która nie chłodzi
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ma_gorzata_501
Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Zamek Gniew to jeden wielki pozytyw;) atutem hotelu jest lokalizacja. Widok na Wisłe robi wrażenie. Blisko hotelu jest zamek,który można zwiedzać. Pokoje czyste, obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne i zróżnicowane. Wielkie brawa dla kucharza, robi kawał dobrej roboty. Wookół hotelu trwa budowa. Niedługo ma powstac basen. Moja ocena 5/5;)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, xavery1987
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Standard pokoju w Pałacu Marysieńki zostawia wiele do życzenia. Na pierwszy rzut oka jest ok, ale jednak nie do końca. Drzwi do kabiny prysznicowej ledwo się trzymają. Nie wiem jak zostały umyte przed przyjazdem. Brak lodówki, serwisu do kawy/herbaty i przede wszystkim łączności z recepcją (telefon), uważam za bardzo duży minus przy 4 gwiazdkowym hotelu. Brak informacji w pokoju na temat wykupionego pakietu, więc można poczuć się lekko zagubionym, jeśli w recepcji nie zdąży się zapisać ważnych informacji. Spacer po zamku to porażka. Ludzi akurat było dużo, brak lampionów dla wszystkich, Pani przewodnik bardzo cicho mówiła przez co spacer był tylko przejściem pomiędzy murami, bez klimatu. Hotel mógłby wdrożyć jakieś zapisy na spacer na daną godzinę z limitem osób.
Restauracja hotelowa to chyba najlepsze miejsce tego obiektu. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa ok.
Uważam że miejsce ma potencjał, jeśli odpowiednio się o nie zadba, a przede wszystkim o gościa.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, LNPK89