“Super jedzenie , mega porcje ”
CK — recenzja

CK
Zamów online
Nr 4 wśród 6 Restauracje (Gniew)

Odwiedziłam restauracje z rodzina miła obsługa , ogromne i smacznego porcje jedzenia . Przystępne ceny . Zdecydowanie polecam to miejsce .

Dziękujemy, monikam512

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Lokal spory, bałam się troszkę co tam otrzymam, ale spotkało mnie miłe zaskoczenie. Dania obiadowe spore i smaczne. Jedyny minus to przy zamawianiu kotleta z kapustą zasmażaną otrzymaliśmy zestaw z mixem zwykłych surówek, a nikt nas nie poinformował o takiej zmianie. Wystarczyło powiedzieć że akurat nie ma i byłoby bez problemu. Ale ogólnie oceniam na plus i myślę, że spokojnie mogłabym odwiedzić ten lokal kolejny raz. No i fajny wybór piwek.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Zajechaliśmy tam w niedzielne popołudnie. Atmosfera w środku ok. Sporo ludzi. Miły kącik dla dzieci z zabawkami. Wszyscy zamowilismy pizze. Musze przyznać że nie jadłam gorszej w swoim życiu. Strasznie słona i myślałam że tylko moj wybór okazał sie nietrafiony. Pozostali członkowie rodziny również kręcili nosami mowiac ze ich pizza jest słona i ogólnie okropna. Nie wiem jak pozostałe dania ale pizzy nie polecam. Całokształt lokalu bardzo średni. Bedąc znowu w okolicy na pewno poszukałabym innego miejsca na obiad.

Dziękujemy, DariuszC32
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie za przystępną cenę, szczegolnie jesli ktoś ma ochotę na cos innego niż pizza. Co prawda pizza tez jest w ofercie, ale nie miałam okazji spróbować. Być może nastepym razem, bo z pewnością tu wrócę!

Dziękujemy, AniaCezary
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

CK restauracja to typowa pizzeria w której można zjeść smaczna pizzę jak i obiad.Ceny obiadów i ich jakość naprawdę godne polecenia

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, 371rafals

CK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w CK? Podziel się wrażeniami!