“Bardzo smacznie :)”
CK — recenzja

CK
Nr 4 wśród 4 Restauracje (Gniew)
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeżutkie jedzonko :)
Sałatki ze świeżych warzyw, mięsko soczyste, idealnie upieczone. Bardzo mocno polecam!

Dziękujemy, Jagoda W
Zrecenzowano 17 lutego 2018

Gniewskie CK mieni się nie tylko jako pizzeria, ale również pub i restauracja. I faktycznie, mamy te trzy w jednym. Byliśmy. sprawdziliśmy!

Przede wszystkim - lokal w zasadzie nie ma konkurencji w mieście. Szukaliśmy - bez skutku. Tym fajniej, że tam trafiliśmy. Korzystna lokalizacja, ogólnodostępny parking - wszystko jest. Nic tylko odwiedzać!

Wnętrze jest urządzone w młodzieżowym stylu, ale miło poczuje się tam praktycznie każdy. Bardzo miła obsługa, jest gdzie usiąść, rzucić okiem na TV. Co jakiś czas w CK odbywają się ponoć imprezy muzyczno-sportowe, no ale do Gniewu mamy bardzo daleko, więc tego raczej akurat nie potestujemy. ;-)

Duży wybór ciekawych dań w bardzo przystępnych cenach to kolejny plus tej pizzerii. Menu mają obszerne, była ochota spróbowania ich pizzy ale jako że przyjechaliśmy z Wielkopolski, celowaliśmy akurat w coś lokalnego - w postaci kuchni kociewskiej. No to poszło zamówienie na schab w serze zapieczony (ze śliwkami!) i Zawijaniec Gniewianina czyli również schab, ale w postaci a'la calzone, z farszem pieczarkowo-serowym. Oba dania uwieczniliśmy na fotkach - podziwiajcie ... i koniecznie sami spróbujcie, przy okazji! :-)

Dużym plusem CK jest też dostępne w super cenie piwko Specjal, lane z kija. Nie trafiamy na nie zbyt często w okolicach, więc z dziką rozkoszą przystąpiliśmy do konsumpcji. Całość posiłku oceniamy bardzo wysoko - ugoszczono nas iście po cesarsku (królewskie traktowanie jest jednak słabsze ;-))!

Mało tego! Dbają tam o gości również po posiłku. Z racji Tłustego Czwartku, dostaliśmy również po pączku na deser. Wow! :-)

Wyturlaliśmy się z CK objedzeni jak bąki i kulinarnie zakochani aż po uszy. :-)

Go-rą-co po-le-ca-my!

Dziękujemy, 5oku

CK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w CK? Podziel się wrażeniami!