“Jedzenie dobre ale”
Caffe El Paso — recenzja

Caffe El Paso
Nr 13 wśród 106 Restauracje (Kutaisi)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa niekompetentna. Trzeba poprawiać zamówienia, bo kelnerzy nie potrafią zapamiętać prostego zamówienia. Trzeba powtarzać, że płatność będzie realizowana kartą. Do tego na składanie zamówienia albo na płacenie trzeba czekać wieczność i nawet po złapaniu kontaktu wzrokowego nie podchodzą do stolika.

1  Dziękujemy, L2380ZUadrianr

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niskie ceny calkiem ok jakosc. Bardzo tanie piwko :) w centrum miasta. Nie ma co marudzic warto spróbować.

Dziękujemy, Adrian M
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie - kuchnia gruzińska. Polecam
Dobre wina.Miła obsługa. Lokal jest dość oblegany - warto zrobić rezerwację.

Dziękujemy, borowka321
Zrecenzowano 20 lutego 2019

Wybraliśmy się dużą grupą do el paso na szczęście mieliśmy rezerwację bo restauracja była pełna. Wszystko co zamówiliśmy było przepyszne, od chaciapuri po xinkali do sałatek, serów i kukurydzianych chlebków :) Piwko zimne pyszne:) Przy następnej okazji na pewno tam wrócę:)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ewelina G
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie całkiem, całkiem. Dużo ludzi i ciężko o wolne miejsca w godzinach szczytu ale warto odwiedzić.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ukaszg386

Caffe El Paso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kutaisi, Imereti Region

Byłeś(-aś) w Caffe El Paso? Podziel się wrażeniami!