Kutaisi
Zrecenzowano: 23 października 2018

Hotel składa się z nowej i starej części. Mieszkałam na ostatnim piętrze i miałam problem z ciepłą wodą. Kiedy wracaliśmy wszyscy wieczorem ze zwiedzania to niestety nie miałam ciepłej wody, marne ciśnienie, to mój minus. Śniadania i kolacje smaczne. Codziennie sprzątany pokój i wymiana ręczników. Blisko sklepiki więc można się zaopatrzyć w co nieco.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko nie ostatnie piętro, ponieważ przy pełnym obłożeniu może nie być ciepłej wody.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, gosik1975
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Bardzo przyjemny hotel niedaleko centrum,bardzo mia obsługa,pomocna zorganizowała nam wycieczki do Tbilisii Batumi oraz transfer z lotniska a rozsądna kwotę . Śniadania smaczne pokoje małe ale wystarczy,codziennie nowe ręczniki i sprzątanie.Ogólnie bardzo pozytywnie.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, RobiWroc
Zrecenzowano: 16 stycznia 2016

Skorzystałem już 2 krotnie z Lux Palace Hotel.
Przyjazna i niezwykle chętna do pomocy obsługa tego hotelu.
Kuchnia dostępna przez 24 godziny.
Śniadania jadłem także o 4.00 rano.
Bez najmniejszych problemów zapewniają transfer z i na lotnisko o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych.
Podobna pomoc przy wynajmie samochodu.
Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej wybrać pokoje typu "Comfort". Przestronne i ciekawie urządzone.
Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, andrzej1912
Zrecenzowano: 9 czerwca 2015

Wspaniały hotel ze wspaniałą obsługą. Pomimo bardzo wczesnej pory zostaliśmy wpuszczeni do pokojów co po długiej podróży i czekającym nas intensywnym dniu było bardzo milym gestem. Łazienka doskonale wyposażona - dobra suszarka, pasta do zębów, nawet oczywiście nowe szczoteczki do zębów. Kapcie, szlafrok. Do pokoju zamówić można piwo, kanapki. Śniadania dobre i ciepłe. Obsługa bardzo pomocna we wszystkim. Podziekowania zwłaszcza dla Bakari. Hotel wygodny i czysty. Taxi z lotniska 20l.Do centrum z hotelu 4 km ale taxi to koszt w jedną stronę 5l. W odległości 1 km sklepy, apteki no i oczywiście fryzjer, których jest w mieście chyba z 200. Warto pojechać na także na targ.W hotelu doradzą gdzie można dobrze zjeść lub jakie atrakcje zobaczyć. Dziękujemy także za śniadanie podane w dniu wyjazdu o 2.30 rano. Jak najbardziej polecam ten hotel.

Termin pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, EdziuSkarbie
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2015

Wygodnie, przyjemnie po prostu wspaniale. Luksus za przyzwoitą cenę. Obsługa robi wszystko byśmy mogli jak najlepiej spędzić czas. Zorganizowali nam całodniowe wycieczki abyśmy mogli zobaczyć gruzińskie atrakcje. Polecam Kanyon Okatse. Coś pięknego.
Zapewnili na transfer z i na lotnisko bardzo wczesnym rankiem. Bardzo miła i uprzejma obsługa.
Jeżeli wrócę do Gruzji to na pewno do Luz Palace Hotel w Kutaisi. Bardzo polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament duży wygodny ale Comfort też polecam
Termin pobytu: kwiecień 2015