Warto!

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
mbm07
Wojkowice, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj naprawdę warto być! Widoki, atrakcja, natura. Dla słabych fizycznie polecam wyjazd autem, zamiast pieszej wycieczki. Koszt auta to 50 gel w dwie strony, a sam przejazd też ciekawi... oni jeżdżą niesamowicie, nam nawet do głowy by nie przyszło że można taka droga przejechać. :)
Wejście bilwtowane 17 gel za osobę. Pozostali szli pieszo i nawet szybko im to poszło, może z 30 min dłużej niż wyjazd, ale wrócili mokrzy i zmęczeni. Dla osób z mlekiem wysokości moze być ciężko tam wejść.

Dziękujemy, 526justynak
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Kanion to niesamowite przeżycie. Długie podejście w wysokiej wilgotności i temperaturze ( pamiętajcie o wodzie) wyczerpuje ale to dopiero początek. Zejście po metalowych stopniach na galerie ze stalowych podestów ( kratownice) przytwierdzonych do zbocza kanionu na stalowych podporach i linach to dopiero atrakcja i emocje. Nie polecam osobą z lękiem wysokości. Wędrówka nad przepaścią nie trwa długo ale widoki i odczucia pozostają mocno w pamięci. Następnie wędrówka na szczyt po stalowych schodach bardzo męcząca . Zakończeniem atrakcji ekstremalna jazda po polnych i leśnych drogach japońskimi sprowadzonymi tu po wybuch elektrowni jądrowej ( ponoć nie szkodliwa dawka promieniowania). Polecam naprawdę fajnie .

Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trasa kanionu ciągnie się mostami nad przepaścią. Niesamowite widoki zapierające dech w piersiach. Musisz to zobaczyć

1  Dziękujemy, Katarzyna U
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie trzeba tam pojechać. Niesamowite widoki trasa ok. 3km. Osoby z lękiem wysokości raczej nie powinny tam iść. Na końcu trasy czekają taxi ale radzę spokojnie przejść samemu i dalej rozkoszować sie widokami. Z kanionu polecam udać się albo do jaskiń prometusza albo do 2 kanionu Martwili.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kanion raczej warty obejrzenia, choć chyba Matvelii zrobił na nas większe wrażenie. Może to kwestia zasłoniętego widoku przed krzaki??

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Asinus15