Kutaisi
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel Chiński położony w dawnym kompleksie fabrycznym ( podobno produkcja samochodów ) . Jest to jeden z kilkunastu budynków w tym kompleksie w większości opuszczonych . Okolica to praktycznie same hale i budynki po tej fabryce. Do centrum kilkanaście minut taksówka koszt 10 lari ( 14 zł.). Brak baru czy typowej restauracji, jest sala do spożywania posiłków , w recepcji można kupić napoje. W okolicy pracuje jakaś duża maszyna typu wentylator , szum jest cały czas słyszalny również w pokoju . Pokoje bardzo duże i wysokie ale przygnębiające , takie nie hotelowe . Mam 3 osobowy wiec 3 pełne łóżka , szafa , stolik , biurko, wydajna klimatyzacja, moskitiery w oknach . Meble stare i przypadkowe , bardzo twarde materace, brak nakładek higienicznych , złe ułożenie gniazdek elektrycznych. Łazienka duża i przestronna , brak brodzika , niezbędne klapki. Pilnować ręczników , przy wyjeździe sprawdzają ilość i obciążają za brak. Śniadania trzy dni to samo: nędzne parówki , jajka sadzone , stare czerstwe pieczywo, pomidory ,ogórki, trochę jogurtu i sera. Kolacja jeszcze gorzej warzywa na ciepło w oleju , tragiczne pulpety z ryżu i chyba mięsa ociekające tłuszczem , sałata . Tu również przez 3 dni to samo. W hotelu tylko jedna grupa nasza z objazdówki po Gruzji z polskiego biura podróży ( podobno nr.1). Ogólnie : hotel tragiczny z makabryczną kuchnią, wykorzystywany chyba tylko przez objazdówki ( koszty) , bo nie wieżę by ktoś indywidualnie chciał z niego skorzystać . Nie polecam.

1  Dziękujemy, mbm07