Zawieszony Monastyr

Urokliwe miejsce

Zrecenzowano: 8 maja 2019
ess32018

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Tak jak gdzieś już pisałem, nie chodzi o jego psychologiczne oblicze, ale na piękno położenia. Choć byliśmy tu krótko, zachwycił nas swoim pięknem, ciszą i spokojem. Zawsze trzeba tam pojechać.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, brzeszczanin
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Cisza, spokój. Minusem był pop, który cofnął nas abyśmy założyły na głowę "szalowelony" a sam jak gdyby nigdy nic grał w cerkwi, tuż przy ołtarzu , w węża na telefonie. I ten irytujący dźwięk gdy zdobywał kolejne punkty... Ale miejsce klimatyczne i warte zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ess32018
Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Wg mnie to co dla jednych zniechęca, np zapaska do założenia przy wejściu, a szczególnie położenie na uboczu, bez tłumów, to główne atrakcje tego miejsca. A że to miejsce kultu, trzeba zachować stosowną powagę. Miejscowi to doceniają. Aby dojechać najlepiej wynająć "taksówkę", czyli miejscowego kierowcę z samochodem.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 21 stycznia 2019

polecam zobaczyć, urokliwy monastyr położony na uboczu, w ciekawej scenerii. Niestety, trzeba ubierać coś na kształt fartucha by tam wejść

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Gosia1234567
Zrecenzowano: 9 listopada 2018

Monastyr położony na wzgórzu, pośród górzystego terenu. Widok na sąsiednie góry i kotlinę z rzeką fantastyczny. Wnętrze nie powala jak w niektórych monastyrach. Warto odwiedzić będąc w Kutaisi.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, jarekmat