Sataplia Cave and Nature Reserve

Zrecenzowano: 5 czerwca 2016
Ewa_Karolina_G
Frankfurt, Niemcy

Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019

Można podziwiać ślady dinozaurów, a największą atrakcją jest szklany taras nad przepaścią. Robi wrażenie!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, loudi73
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2017

Jeżeli chodzi o jaskinie, to polecam jaskinie Prometeusza, która robi o wiele większe wrażenie. Przyjemny park i fajny widok z platformy widokowej. Wadą jest komunikacja, ponieważ trzeba brać taksówkę lub dojechać marszrutką do Sataplia i 2,5 km z buta.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Sergii S
Zrecenzowano: 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

w kwietniu gdy u nas jeszcze bylo bardziej zimowo niż wiosennie to tam natura się dawno obudziła przepiękny park super spacer wśród kwiatów łąki i drzew daje wiele energi cisza spokój
Sataplia cave jest ładna i ciekawa lecz krótsza od Prometeusza mnie podobały się obydwie jaskinie i polecam obydwie

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Bożena Z
Zrecenzowano: 10 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Kilka śladów dinozaurów, trzy modele w skali i jeden szkielet to trochę za mało. Była jeszcze jaskinia, ale do pobliskiej jaskini prometeusza się nie umywa. Atrakcja kompletnie niewarta swojej ceny oraz czasu który trzeba poświęcić na dostanie się do niej.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
1  Dziękujemy, Arek C
Zrecenzowano: 5 czerwca 2016

Z chłopakiem zapłaciliśmy po 3,5GEL za bilety studenckie, co było świetną opcją. Przewodniczka mówiła po angielsku, łamanym, ale jak na Gruzję to dało się śmiało zrozumieć co chciała przekazać. I za tą cenę polecam każdemu :) Natomiast przejażdżka łódką za 10GEL od osoby, zupełnie nie była warta swojej ceny. Dwie minuty niczego szczególnego.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Ewa_Karolina_G