“Super lokal”
El Depo — recenzja

El Depo
Nr 11 wśród 106 Restauracje (Kutaisi)

Najlepszego chinkali I chaczapuri jakie jedliśmy w życiu, ceny rewelacyjne, wszystko świeże I dobrze przyprawione, Warto chwilę po czekać na zamówienie, zwłaszcza że lokal jest zawsze pełen.
Polecamy.

Dziękujemy, 957pawe_k

Trafiliśmy tu z polecenia z blogów osób odwiedzających Kutaisi. I na szczęście bo tak dobrych chinkali nie jedliśmy wcześniej w innych knajpkach. Uprzejma obsługa,dobre piwo lokalne i rewelacyjne chinkali. W knajpce pełno lokalsów-to zawsze dobry znak. Polecam!!!

Dziękujemy, malina-anja
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamiast przepłacać w hipsterskich pseudo budach idź zjeść do Depo! Ceny bardzo ale to bardzo uczciwe w stosunku do jakości.

Dziękujemy, tomaszm2017
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, chaczapuri, chinkali i szaszłyki. Polecam ! Cena b.dobra.
Dotarliśmy z polecenia naszego hosta.

Dziękujemy, petryk63
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Wyśmienite pierogi. Czynne całą dobę. Piękny lokal i dobre jedzenie. Szybka obsługa. Miła atmosfera!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomekk522

El Depo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kutaisi, Imereti Region

Byłeś(-aś) w El Depo? Podziel się wrażeniami!