“Klimatyczne miejsce ”
Tea House Foe-Foe — recenzja

Tea House Foe-Foe
Nr 14 wśród 106 Restauracje (Kutaisi)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór herbat. Pyszne naleśniki i gofry. Duże porcje- można wziąć deser na pół. Ciekawy wystrój

Dziękujemy, X9378JLpawe_s

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Pyszne naleśniki i gofry! Można tu zjeść również ukraiński przysmak - orzechy w miodzie. Bardzo polecam ;)

Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych herbat jakie piłam.Gofry i zupa krem też była bardzo dobra.Ciekawe wnetrze.Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, aneczka7411
Zrecenzowano 7 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera. Trochę hispstetka, ale sympatycznie. Fajne stoliki na schodach. Ciekawe wnętrze. Pyszna herbata, duży wybór. Bardzo dobrze parzona kawa, mocna. Dobry deser ala Brownie. Jedzenia nie braliśmy, jednak miałam czas by zaobserwować, że zamówienia przygotowują 2 panie ukryte za kotarą, Gruzinki, więc powinno być nienajgorzej.
Jedyna wada lokalu - wszyscy lokalni palą, łącznie z barmanem. Sytuację ratuje jedynie fakt, że sufit jest podwieszany i jest b wysoko, dym trochę ulatuje..

Polecam jako przystanek w czasie eksplorowania miasta.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, GrandTour739316
Zrecenzowano 14 września 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal godny polecenia, można skosztować jednej z wielu herbat jak i koktajli robionych na jej bazie. Plusem jest również jedzenie, mały wybór jednak wszystko jest pyszne i w dobrej cenie. Szczególnie polecam kukurydzę (w formie kleiku?) z sosem orzechowym.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, szymon d

Tea House Foe-Foe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kutaisi, Imereti Region

Byłeś(-aś) w Tea House Foe-Foe? Podziel się wrażeniami!