“Idealne miejsce objeżdżając Wigry i nie tylko”
Wigraszek — recenzja

Wigraszek
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Bryzgiel)
Zrecenzowano 6 września 2019

Idealne miejsce żeby zrobić przerwę lub zakończyć objeżdżanie jeziora Wigry na rowerze. My wybraliśmy ten pierwszy wariant podczas rodzinnego wypadu (za namową sąsiadów w agroturystyce, w której byliśmy na urlopie). Widać, że lokal jest bardzo popularny, ponieważ kolejki do zamawiania były prawie cały czas. Na szczęście stolików jest bardzo dużo. Jedzenie bardzo smaczne, szczególnie ryby, które były znacznie lepsze niż w kilku innych lokalach, w których byliśmy (między Wigrami a granicą z Litwą). Porcje w sam raz żeby się najeść. Deser (szarlotka z lodami i bitą śmietaną rewelacja w smaku a do tego bardzo przystępna cena).

Na minus:
Zamówiliśmy zupę i drugie danie dla dziecka oraz po daniu głównym dla nas. Drugie danie dla córki przyszło dosłownie 2 minuty po zupie przez co musieliśmy kombinować żeby dziecko zjadło choć trochę obu na ciepło (finalnie zjadła większość niestety zimne). Nasze dania przyszły sporo później, a o herbaty, które miały być podane pierwsze musieliśmy się upomnieć w połowie konsumpcji jedzenia.
Kapusta kiszona była niestety albo z jakimiś dodatkami, nie przypadła nam do gustu.
Brak zadaszenia przy stojakach na rowery (jest ich kilka, ale wchodząc zauważa się tylko jeden malutki). Przy deszczowej pogodzie ludzie zaczynają stawiać rowery w zadaszonej bramie na wejściu na posesję czy przy stolikach pod parasolami co trochę blokuje ciągi komunikacyjne.
Pomyślałbym również na miejscu właścicieli żeby jakoś poinformować gości (np. mapka posesji), że po drugiej stronie budynku też są stoliki oraz plac zabaw. Niestety jak się nie wejdzie w głąb lokalu (np. do toalety) i nie rozejrzy to wydaje się, że stoliki na zewnątrz są tylko przed wejściem. Lokal z potencjałem do bycia jeszcze lepszym.

Dziękujemy, mkcharlie

Zrecenzowano 2 września 2019

Potrawy smaczne ładnie podane z wyszukanym smakiem.Obsługa miła i sprawna.Atmosfera w lokalu domowa, to zasługa właścicieli.

Dziękujemy, poldek311
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie regionalne, pyszne ryby, na minus - w sezonie bardzo duże kolejki i mnóstwo ludzi przez co czas oczekiwania się wydłuża, mimo to naprawdę warto

Dziękujemy, 496karols
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Kuchnia regionalna, ale akuratnie my zamówiliśmy ryby i było bardzo smacznie: sieja i sandacz duże porcje i smacznie przyrządzone, frytki chrupiące, bardzo dobra sałatka z białej kapusty i marchewka. Obsługa miła i sprawna. Minusem małym jest konieczność zamawiania przy barze. Ale to przecież "małe piwo".

Dziękujemy, jaros_awm611
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kuchnia regionalna. Dla chcącego poznać różne smaki warto spróbować półmiska regionalnego (pyszne soczewiaki, smaczny kartacz bardzo dobra babka ziemniaczana), godna polecenia jest również Sielawa.

Dziękujemy, Paweł K

Wigraszek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Augustów, Województwo podlaskie

Suwałki, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Wigraszek? Podziel się wrażeniami!