Najlepsi w tym co robią

Świetna organizacja i komunikacja od początku do końca trwania Waszego tripu. Zawsze są gotowi... Przeczytaj więcej

Marcin M
Gdańsk, Polska
3 dniowy konny trekking nad jezioro Song Kol

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
AgataSosnowska

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kyrgyz Nature Travel to mała rodzinna, ale super profesjonalnie działająca firma. Zarezerwowalismy u nich 3 dniowy trekking konny nad jezioro Song Kol. Askat, własciciel, zorganizował nam wszystko perfecyjnie, począwszy od transpotru samochodem, przez konie, przewodnika i oczywiscie wyzywienie i noclegi w jurtach. Wszystko na czas, punktualnie i bez zadnych niemiłych niespidzianek, co w Azji Centralnej jest na porządku dziennym. Naszym przewidnikiem był Rahman. I to była jedna z najwspanialszych rzeczy jakie nas spotkały. Młody, cudowny człowiek, o niezwykłej wrazliwosci. Dbał o nas na kazdym kroku i dzięki niemu czulismy się pewnie i spokojnie. Nie mając praktycznie zadnego doswiadczenia z końmi, juz pierwszego dnia galopowalismy po stepach Kirgistanu. Rahman dobrze mówi po angielsku i w czasie wycieczki opowiadał nam wiele ciekawostek o tym pięknym kraju. Wycieczka była kameralna i nasz przewodnik tak dobierał trasę, aby po drodze nie spotkac innych turystow i zobaczyc najpiekniesze widoki. Były to trzy najpiękniejsze dni nadzej miesięcxnej podrózy po Azji Srodkowej. Polecamy z całego serca! Dziękujemy Askat i Rahman!!!

Dziękujemy, AgataSosnowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maksatbeck a, Manager, Kyrgyz Nature Travel CompanyOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Hello! Thanks for recommending us!
We are glad you like it here.
best regards
Maksat
THANK YOU FOR CHOOSING US!
Make your trip unforgettable with Kyrgyz Nature Travel!

Zrecenzowano: 4 września 2019

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019