“Smaczne jedzenie , ale widok jest największym plusem tego miejsca”

Karczma Widokowa R&J Rzadkosz
Zrecenzowano 3 września 2019

Piękny wystrój ,wszystko nowe ,jest kącik dla dzieci i taras na którym można zjeść patrząc na panoramę Tatr .Mają mało obsługi ,więc trzeba czekać dłużej kiedy jest pora obiadowa .Byliśmy we troje około 16 tej .Szybko dostaliśmy kawę i herbatę a grilowaną pierś z kurczaka z zapiekanymi ziemniaczkami i dewolaj z kurczaka z frytkami trochę później .Pyszne ogórki kiszone i buraczki ćwikłowe .Bardzo przystępna cena wszystkiego .Za trzy dania i napoje 102 PLN .Pani obsługująca miła i uśmiechnięta .

Dziękujemy, ewaw502017

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Po przyjeździe do karczmy zobaczyliśmy, że jest wolne miejsce dla gości. Usiedliśmy przy wolnym stoliku i czekaliśmy ponad 20 min na menu! Niestety nikt do nas nie podszedł, podeszliśmy do jednej z pań, która obsługiwała gości i dowiedzieliśmy się, że mają za mało kart z menu. Po dostaniu kart i złożeniu zamówienia dostaliśmy od razu napoje a dania po (uwaga!!) prawie 2 godzinach!! Sala nie była pełna, obsługa to tylko 2 panie, które biegały po sali. Jedzenie smaczne, wystrój piękny, na żywo grał góralski zespół, widok z tarasu zapierał dech w piersiach. Jednak czas oczekiwania na cokolwiek jest okropny.

Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z cudowna panorama na Tatry
Na tarasie widokowym można zjeść i upajac się przepięknym widokiem gor
Jedzenie smaczne. Roczarowalismy się tylko pierogami. Jedne były kupne jak powiedziała kelnerka i nie dokonca nam smakowały. Inne własnoręcznie przez nich robione były pyszne.
Ceny przyzwoite.
Z całą pewnością polecam!!!

Dziękujemy, annasX2614AQ
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W godzine około południowej w lokalu głośno włączona muzyka góralskie disco polo zupełnie nie pasująca do klimatu miejsca, chcieliśmy zrelaksować się na tarasie z widokiem na panorame tatr a nie tańcować. Udało się załatwić z obsługą przyciszenie muzyki. Niestety podanie posiłku Nas zawiodło znowu ponieważ żurek został podany w brudnej od pomidorowej zupy misce.

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre (zamówiliśmy placek po zbójnicku i pierogi). Obsługa przemiła, miejsce klimatyczne. A widok z tarasu... ech... Dodatkowo rachunek bardzo pozytywnie nas zaskoczył! Polecam!

Dziękujemy, 742anjaa

Karczma Widokowa R&J Rzadkosz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukowina Tatrzańska, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Widokowa R&J Rzadkosz? Podziel się wrażeniami!