“Wyjątkowe miejsce”
Markowa Zagroda — recenzja

Markowa Zagroda
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mizerna)
Opis: Markowa Zagroda znajduje się w podhalańskiej miejscowości Mizerna nad Jeziorem Czorsztyńskim (około 18km od Nowego Targu i 15km od Szczawnicy). W ustronnym miejscu, pośród szumu drzew i śpiewu ptaków mogą Państwo odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Serwujemy ryby grillowane jak i wędzone oraz inne tradycyjne, górskie potrawy takie jak grillowane oscypki czy chleb ze smalcem.

Byliśmy w Markowej na obiedzie i jedliśmy pstrągi smażonego i z pieca. Były naprawdę smaczne i bardzo delikatne. Otoczenie jest naprawdę wyjątkowe, naturalne, z dała od zgiełku. Obsługa miła :) Pozbyłabym się tam jedynie plastikowych sztućców i kubków. Mimo tego miejsce naprawdę godne polecenia!

Dziękujemy, Justyna Z

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na obiad czy kolację na łonie natury. Klimacik nie do opisania. Prócz pysznego świeżego pstrąga, można skosztować regionalnych piwek i odpocząć na hamakach lub leżakach. Do okoła zieleń i pływające pstrągi :) idealne miejsce na chill połączony z jedzeniem:) serdecznie polecamy !

Dziękujemy, ViolaDzigman
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ładne - duża łąka nad stawem w którym pluskają pstrągi. Zjedliśmy pstrągi pieczone i smażone, frytki i surówki. Jedzenie średnie - ryby przesolone, w jednej czarny włos, surówki i domowe ogórki bez uroki, a "domowa" lemoniada smakowała jak Zbyszko 3cytryny. Na domiar złego - toaleta w postaci przepełnionego toy-toya, wygrzanego w słonku, z którego muchy lądują wprost na naszych talerzach. Miejsce ładne, ale przereklamowane - poprawcie ryby i toaletę.

1  Dziękujemy, 992jakubd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 219michalinam, Właściciel, Markowa ZagrodaOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Dzień dobry Panie Jakubie,
Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie opinii na temat Markowej Zagrody.
Jest nam niezmiernie przykro, że nie udało nam się w 100% zapewnić Państwu komfortu w naszym miejscu.
Jeśli chodzi o smak ryb - są one przez nas wcześniej marynowane stąd nabierają słonego smaku. Gdyby Państwo w przyszłości mieli kiedyś problem ze smakiem potraw w restauracji, czy u nas, czy gdzie indziej to proszę to zgłosić do obsługi, na pewno nie byłoby problemu aby wymienić danie na inne co może w minimalnym stopniu może wynagrodzić Państwu niezadowolenie.
Co do sprawy toalety, przekazujemy naszym gościom informację, iż już niedługo pojawi się u nas normalny kontener z normalną toaletą. Nas również nie cieszy obecna sytuacja, ale staramy się być cierpliwi i oczekiwać na zamówiony kontener.
Dołożymy wszelkich starań, aby poprawić kwestie, o których Pan wspomniał aby nie dochodziło do tego typu sytuacji.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Markowej Zagrody ;)

Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce rewelacyjne, urokliwie położone, obsługa bardzo miła, a ryba bezbłędna. Wszystko świeże, dobrze przygotowane, na pewno jeszcze tam zawitały.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 66jacekb
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, pyszny świeży pstrąg smażony, pieczony w dobrej cenie i przyjemnej scenerii . Znakomite konfitury według domowej receptury, dobre napitki I przemila obsługa.

Dziękujemy, Mateusz F

Markowa Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Czorsztyn, Małopolskie

Niedzica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Markowa Zagroda? Podziel się wrażeniami!