Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój był przestronny, czysty i wygodny. Śniadania były dobre. Personel miły i pomocny. Jedyna rzecz, która mi się nie podobała to to, że nie uprzedzono mnie, że za ścianą będzie odbywać się przyjęcie weselne.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, elwiraa2017
Zrecenzowano: 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Eleganckie miejsce.
W weekend raczej nie polecam bo odbywaja się tam wesela i raczej trudno o miejsce.
Bardzo profesjonalna obsługa kelnerska, przepyszne gołąbki z dzikiem i inne smakowitości.
Jedyne co było wyjątkowo kiepskie to dj na balu sylwestrowym 17/17. Masakra.
Miejsce super . Polecam na rodzinny obiad , wypad z przyjaciółmi a także na duża imprezę rodzinna.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Freedom42510168656
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Otrzymałem większy pokój typu studio z balkonem. Hotel czysty, łóżko wygodne. Minusem są cienkie ściany i pełna słyszalność z pokoju obok. Droga przy hotelu dosyć mocno uczęszczana. Śniadania bardzo dobre. Pokecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Obszerne i czyste pokoje. Czysta i elegancka łazienka. Pokój w cieniu akustycznym budynku, więc tez cisza i spokój. Bliskość komunikacji miejskiej, aby wybrac się do Mechelinek lub do Rewy.
Restauracja serwuje dania w przystępnych cenach i podane w sposób wykwintny.
Śniadanie po prostu bajka.
Obsługa bardzo przyjazna dla gości.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, JacekM411
Zrecenzowano: 24 maja 2017

mila obsluga czyste pokoje niedaleko od morza sniadanie w cenie pokoju dla dzieci jest miejsce do zabawy miejsce parkingowe warto sie zatrzymac cisza i spokojne otoczenie hotelu blisko szosy nad morze polecam

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi