Kosakowo

“Pyszne pierogi ”
Pierogarnia Apetyty — recenzja

Pierogarnia Apetyty
Zamów online
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kosakowo)
Opis: Przedstawiamy miejsce spotkań inspirowane tradycyjnymi polskimi smakami. APETYTY to przede wszystkim wytrawne i słodkie, aromatyczne i chrupiące pierogi, idealne na każdą porę dnia. Mąka, świeże, sezonowe produkty oraz nasza pozytywna energia i gotowe! Bardzo chcemy się podzielić przytulną przestrzenią, w której ucieszymy podniebienie i zadbamy o apetyczne chwile dla Ciebie! Zapraszamy !!
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam pierogi z biała kiełbasa i chrzanem, z polecenia i się nie zawiodłam, pierogi były pyszne, przemiła obsługa, w środku ładny wystrój. Na pewno wybiorę się tam jeszcze nie raz, spróbować nowych smaków:)

Dziękujemy, 912gretak

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Do tej pory zamówiłem pierogi między innymi z białą kiełbasą i chrzanem / z wątróbką, jabłkiem i cebulką / z kaczką i sosem wiśniowym / z chałwą, malinami i miętą oraz pieczone z kaszanką. Wszystkie były absolutnie przepyszne i świetnie skomponowane. Dla koneserów piwa również bardzo szeroka oferta która świetnie uzupełnia posiłek. Gorąco polecam. P.S. czasem można trafić specjalne, okazjonalne menu na wydarzenia sportowe puszczane na telebimie (śledzik, tatar, wypiekane bułeczki itp) :)

1  Dziękujemy, tomasz_strzezewski
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Każdy zamówił inny smak pierogów,później mieliśmy super zabawę wymieniając się nimi.Wszystkie okazały się pyszne!Polecam odwiedzić to miejsce!❤️

Dziękujemy, Iza J
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Byłam na rodzinnym obiedzie, bardzo przyjemna atmosfera, pierogi najlepsze jakie jadłam! Na pewno wrócę!

Dziękujemy, Iwona K

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Apetyty? Podziel się wrażeniami!