Nowe Worowo
Zrecenzowano: 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na odpoczynek od pośpiechu i miasta. Pięknie położone na końcu drogi, na półwyspie j. Drawsko. Dawna zabudowa gospodarska całkowicie odnowiona i przystosowana do potrzeb małego pensjonatu, pokoje ładnie i wygodnie wyposażone. Czystość bez zarzutu. Jedzenie bardzo smaczne, "domowe", starannie podane. Prywatna plaża, kajaki, łódki, rowery, boisko do piłki nożnej i siatkowej, stoły do ping ponga, dart, atrakcyjny plac zabaw, sauna. Atmosfera swobodna, rodzinna, obsługa bardzo uprzejma.
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy pragną odpocząć w kontakcie z przyrodą i w dobrych warunkach.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Lawendanka
Zrecenzowano: 26 maja 2018

Miałam przyjemność gościć w Folwarku na Półwyspie w dniach 23-25.05.2018r. i mam nadzieje przybyć tu ponownie. Właściwie mam tylko same pochwały!! Dosyć trudny dojazd rekompensują cudne warunki pobytu. Cicho, czyściutko, niczym nie skalana przyroda: piękne jezioro, czysta plaża z piaszczystym dnem jeziora (nie każdy lubi wodną roślinność pod nogami), bardzo dobre jedzenie. Pokoje przestronne, łazienki czyściutkie i zadbane, wygodne łóżka i ta cisza!!! W kilku budynkach po dawnym folwarku, którego resztki zabytkowego wyposażenia pełnią rolę ozdób, urządzono pokoje gościnne - ja spałam w domu który zamieszkiwali gospodarze. Można łodziami pływać po jeziorze, wieczorem siedzieć przy ognisku - dla każdego coś miłego. W tym samym czasie byli tu goście z Wielkopolski, Dolnego Śląska i dalekiej Belgii - wszyscy mieliśmy takie same wrażenia z pobytu!! Polecam, polecam, polecam!!!

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krystynakowalonek
Zrecenzowano: 20 lipca 2016

Doskonałe miejsce do wypoczynku na Pojezierzu Drawskim, a także dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicy. Duży teren, dostęp do jeziora i wszelkie udogodnienia np. leżaki, łódki czy kajaki w cenie pobytu. Obsługa idealna, pomocna i równocześnie nie nachalna. Posiłki urozmaicone i bardzo smaczne. Pokój czysty i przestronny, doskonały pomysł to moskitiera w oknie. Miejsce przyjazne zwierzętom.

Wskazówka dotycząca pokoi: Internet działa lepiej w pokojach na piętrze.
Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Elżbieta R