Omar THE BEST

Wycieczki z Omarem to nie tylko wycieczki to wspaniała atmosfera i kupa śmiechu plus wspaniałe... Przeczytaj więcej

agagniesia
Wycieczka z Omarem to niesamowite przeżycie z lokalnym klimatem.

Hej, chciałem się podzielić, tym co przeżyliśmy na Zanzibarze - a w szczególności na wycieczkach z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
LeszekBirszel

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hej, chciałem się podzielić, tym co przeżyliśmy na Zanzibarze - a w szczególności na wycieczkach z Omarem i Kubą :).
Słuchajcie takiej wycieczki nie zorganizuje żadne biuro turystyczne - to znaczy pewnie zorganizują ale nie w takim klimacie, który odda zapach, smak, dreszczyk emocji. Oglądaliśmy z Omarem delfiny, czerwone małpy, pływaliśmy z żółwiami, spacerowaliśmy po mieście i jego mało dostępnych zakątkach. Przez cały czas zadając miliony pytań i uzyskując na nie odpowiedzi - niektóre żartobliwe ( do dodawało uroku). Wycieczki w odpowiednim tempie, bez spiny i niepotrzebnego stresu. Od pewnego momentu sami układaliśmy program i nie było żadnego sprzeciwu ze strony Ms. Kasiory :). Polecamy, polecamy, polecamy.

1  Dziękujemy, LeszekBirszel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Passport67228289256, Owner, Omar Tours & TravelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo za świetny komentarz. Wszystkie spostrzeżenia doceniam. Jeszcze raz dziękuję za rekomendacje.
Mam nadzieję, że zobaczymy się za niedługo na naszej pięknej wyspie i kraju ZANZIBAR & TANZANIA..

Omar

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Super wycieczki, po polsku. Ekstra atmosfera. Zarówno Omar jak i Kuba wspaniale mówią po polsku i ciekawie prowadzą wycieczki! Naprawdę lepiej trafić nie mogliśmy.

Dziękujemy, Dominika M

Omar

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Super wycieczki w przemiłej atmosferze z najlepszym przewodnikiem na całym Zanzibarze. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, jagahern
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Passport67228289256, Owner, Omar Tours & TravelOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie sprawy organizacyjne wygodnie załatwiane przez Messenger. Bardzo szybko odpisuje, zawsze dotrzymuje danego słowa. Wykupiliśmy 3 wycieczki.
1.Safari blue
2. 3 w 1 (Prison Island, Stone Town, Spice Tour)
3. Delfiny + las Jozani

Na każdej wycieczce był obiad, napoje a nawet czasami piwko.
Wszystko było profesjonalnie zorganizowane, odebrani z hotelu busem i odwiezieni do hotelu. Jak nie było w danej chwili Omara , to zostawaliśmy pod opieką Kuby ( jego ucznia).
Ceny ok 50% tańsze niż oferują lokalne firmy w Stone Town. Organizowaliśmy wyjazd samemu więc nie mamy porównania z cenami polskich biur podróży typu Itaka czy Tui
Obaj Panowie ( Omar i Kuba ) mówią bardzo dobrze po Polsku. Wszystko idzie bez problemu zrozumieć. Z kazda rzeczą idzie się dogadać. Podpowiadają, pokazują, opowiadają, zaprowadzają w ciekawe zakamarki. Atmosfera jest super , dużo śmiechu, na luzie.
Na jedną rzecz szczególnie chce zwrócić uwagę. Jest olbrzymia konkurencja na wyspie jeżeli chodzi o wycieczki w języku polskim. Konkurencja stosuje chwyty poniżej pasa!! Nawet ta która nie oferuje polskiego przewodnika. Nas chłopak (typowy naganiacz z plaży) porwał busem sprzed hotelu. Jego K kierowca podawał się, że jest od Omara a był od tego plażowego naganiacza. Na szczęście musieliśmy wrócić pod nasz hotel jeszcze po kogoś i wtedy okazało się że Omar też na nas czeka. Czekał sporo, bo cała akcja zajęła z 20 minut. Na szczęście skończyło się wszystko dobrze. W połowie dnia Omar otrzymal telefon, że w jednym z polskich biur podróży na spotkaniu z rezydentami powiedziano turystom, że Omar miał wypadek i nie ma z nim wycieczek... To chyba znaczy , że ktoś tu jest za dobry i cenowo przystępny skoro takie numery potrafią odwalać.
My serdecznie POLECAMY !!
Pozdrawiamy

Dziękujemy, zysiuwronki

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Jeśli wycieczki na Zanzibarze to tylko z Omarem!!nikt inny nie przekażę wam takiej wiedzy jaką posiada ten chłopak.Wycieczki i cała atmosfera wspaniała, dużo humoru, żartów jedzenie lokalne czy owoce morza przepyszne Językiem polskim Omar posługuje się świetnie a jego ehe..., hakuna masakra,kumacie rozbawia do łez Polecam z całego serca ♥️

Dziękujemy, marzenka16