“Znakomita kawa”

Wieża Wodna 1571 - Kawiarnia
Nr 1 wśród 1 Kawa i herbata (Frombork)

Znakomita kawa i wyśmienite ciasto. Obsługa profesjonalna. Przyjemny wystrój. Gratulacje za stworzenie tak przyjemnego i klimatycznego miejsca.

Dziękujemy, gdanszczanka2015

Zrecenzowano 1 września 2019

Takie miejsca to perełki na mapie. Niepozorne miejsce, pełne smaku, kultury i uprzejmości. Kawa wyjątkowo trafiona. Ciasta proponowane przez obsługę nie pozostawiają wiele do życzenia.
Zdecydowanie jasna gwiazda na terenie Fromborka, ale i patrząc szerzej, niewiele miejsc ma taki charakter.

Dziękujemy, wiktorhor
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Przy zamawianiu deseru pani kelnerka z wielkim oburzeniem rozkazała mojemu ojcu "odejść od lady, ona tu obsługuje klientów". Po zamówieniu napojów i deserów również zostaliśmy przez ową kelnerkę przepędzeni ze stolika, musieliśmy czekać na zezwolenie na wejście (kawiarnia była praktycznie pusta). Całą sytuację ratował jedynie uprzejmy Pan kelner, który przeprosił nas za całą sytuację.

1  Dziękujemy, Maria Ś
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Piękne miejsce prowadzone przez wspaniałych ludzi z pasją i doświadczeniem. Poza pięknymi widokami, można delektować się tam także gustownym wystrojem wnętrza, muzyką klasyczną - przede wszystkim z epoki baroku - gdyż z owym miejscem związany jest sam G. F Händel, a przede wszystkim wypić PERFEKCYJNIE PRZYGOTOWANĄ KAWĘ!!! Smak espresso jest wyśmienity!!! Kawa illy prosto z Triestu, przygotowana jest w bardzo dobrym ekspresie przez baristę wykształconego we Włoszech, który swoją pasją i umiejętnościami potrafi zachwycić. Żaden PRAWDZIWY FAN włoskiej kawy nie może przegapić tego miejsca odwiedzając Frombork. Polecam serdecznie

Dziękujemy, juliuszklos
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, super serniki, przemiła obsluga. A nawet znalazły się lody dla Księżniczki. Miejsce warte polecenia.

Dziękujemy, jarekdab1

Wieża Wodna 1571 - Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica Morska, Pomorskie

Braniewo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Wieża Wodna 1571 - Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!